• Головна
  • У Слов'янську збираються шукати гроші на реконструкцію ЦКіД
14:20, 29 вересня 2020 р.

У Слов'янську збираються шукати гроші на реконструкцію ЦКіД

У Слов'янську збираються шукати гроші на реконструкцію ЦКіД

У Слов'янську роблять проєктну документацію для Центру культури і довкілля і обстежують архітектурні пам'ятки.

Сьогодні під час прес-конференції міський голова Вадим Лях знову торкнувся теми колишнього ДК Залізничників, який згорів під час пожежі у квітні 2020 року. Голова каже, що з представниками обласного департаменту культури проговорювали питання щодо того, яку допомогу можна очікувати від області та держави в ремонті цього об'єкту. Там пояснили, що наступний рік буде оголошений роком культури та культурної спадщини, є відповідна програма президента.

Читайте: Реставрувати чи побудувати нове. Що у Слов’янську робитимуть із ЦКіД

За словами міського очільника, зараз ведеться робота над проєктно-кошторисною документацією з урахуванням пожежі, документація має з'явитися у грудні. І коли вона буде готова, і буде зрозуміла точна сума, об'єкт планують подавати на фінансування трьома частинами - держава, обласний та місцевий бюджети.

Також начальниця відділу культури Марина Олійник додала, що спеціальна комісія обстежила три міських об'єкти культурної спадщини - це Вілла "Марія", Станція переливання крові, Служба безпеки України. Планується обстежити ще декілька архітектурних пам'яток. Потім будуть складати акти обстежень, щоб до кінця 2020 року зробити паспортизацію кількох історичних будівель. 

#Славянск #новости #ЦКіД #БК Залізничника #реконструкція #будинок культури #культурна спадщина #пам'ятки архітектури
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...