З 1 жовтня водії зобов'язані включати фари автомобіля за містом

З 1 жовтня водії зобов'язані включати фари автомобіля за містом, Лідія Хаустова

Згідно п. 9.8 Правил дорожнього руху, згідно п.9.8 правил дорожнього руху, з 1 жовтня до 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а у разі іх відсутності – ближнє світло фар.

Це правило діє цілодобово, тобто і в світлий час доби.

В темний час доби, а також в тунелях і за умов недостатньої видимості незалежно від ступеня освітлення дороги і пори року, на транспорті повинні бути включені:

а) на всіх механічних транспортних засобах - фари ближнього (дальнього) світла;

б) на мопедах (велосипедах) і гужових возах (санях) - фари або ліхтарі;

в) на причепах та транспортних засобах, що буксируються - габаритні ліхтарі.

Коли можна включати протитуманні фари і вогні?

Зверніть увагу! Якщо в умовах недостатньої видимості в світлий час доби замість ближнього світла фар були включені протитуманні фари, згідно п. 19.1 Правил дорожнього руху, це не вважається порушенням.

При цьому протитуманні фари не обов'язково вмикати. Правила говорять, що їх можна використовувати в умовах недостатньої видимості як окремо, так і разом з ближнім світлом фар, а в темну пору доби на неосвітлених ділянках дороги - тільки з ближнім або дальнім світлом фар.

Що стосується задніх протитуманних вогнів, їх використання дозволяється виключно в умовах недостатньої видимості в темний або світлий час доби.

Правильне перемикання світла допоможе іншим учасникам дорожнього руху стежити за дорожньою обстановку та не потрапити у дорожньо-транспортну пригоду.

Слов’янськ Дружківка новини патрульна поліція поліція Слов’янська увімкнути фари
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
89 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі