• Головна
  • Як вибрати іграшки для однорічної дитини?
Реклама
15:04, 9 жовтня 2020 р.

Як вибрати іграшки для однорічної дитини?

Реклама

Перший день народження дитини - це дуже важливий момент, символічне закінчення дитинства - етап, на якому відбувається дуже інтенсивний розвиток. Малюк не тільки стає більш рухливим, але і збільшує сферу самостійності, бачить більше, розуміє і має свої дитячі інтереси. Ось чому іграшки для однорічної дитини - це не просто звичайні брязкальця або скрипучі талісмани. Думаючи про те, що купити дівчинці на рік чи які іграшки будуть найкращими для однорічного хлопчика, варто розглянути подарунки, які стимулюють розвиток через гру або будуть рости разом з дитиною.

Які іграшки для однорічної дитини?

Фізичний та інтелектуальний розвиток у однорічних дітей може відрізнятися. Одні вже жваво марширують, інші роблять перші кроки. Є діти, які контактують і навіть формулюють свої перші слова. Ось чому вам потрібно вибирати іграшки для дітей на сайті https://nukupi.com, які, з одного боку, цікаві для дитини, а з іншого, спонукають її до засвоєння нових навичок. Це можуть бути як розвиваючі іграшки, так і популярні штовхачі, які допоможуть їм покращити свою ходьбу. Крім того, слід звернути увагу на сертифікат безпеки, який є гарантією того, що блоки, навчальний килимок або перший ноутбук будуть безпечними для дитини. Варто також враховувати вікові категорії, зазначені на упаковці.

Як розвивається однорічна дитина?

У цьому віці малюк уважно спостерігає за навколишнім світом. Все цікавить і дитина готова про це дізнатися. Всупереч поширеній думці, однорічна дитина багато чого розуміє, реагує на прості команди і, головне, прагне вчитися і засвоювати нові навички - звичайно, найкраще через гру. Отже, купуючи іграшку для однорічної дитини, ви не лише розглядаєте барвистість та м’якість. Варто зацікавити дитину продуктами, які допоможуть у самостійній ходьбі, тобто штовхачами, колясками, що належать до багатофункціональних іграшок. Як правило, вони мають додаткові аплікації, кульки і т. д. Загалом, багато розвиваючих іграшок для однорічної дитини, які не тільки розважають та спокушають кольорами і звуками, але й навчають - наприклад, розпізнавати фігури, тварин.

Чого ще слід очікувати від іграшок для дітей старше року?

Беручи до уваги розвиток на цьому етапі, іграшки повинні вчити логічно мислити, розпізнавати нові форми та кольори. Ось чому багатофункціональні розвиваючі іграшки для дітей одночасно впливають на різні органи чуття - зір, слух, дотик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...