• Головна
  • Підлітків Слов’янська запрошують на безкоштовні курси англійської мови
10:27, 11 жовтня 2020 р.

Підлітків Слов’янська запрошують на безкоштовні курси англійської мови

Підлітків Слов’янська запрошують на безкоштовні курси англійської мови

Oголошується набір школярів віком 12 – 17 років на участь у безкоштовному дистанційному курсі англійської мови.

Курс проводитиметься з жовтня 2020 року до червня 2021 року в рамках підтримки громадських ініціатив випускників «ПРОГРАМИ МАЛИХ СТИПЕНДІЙ З ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПОСОЛЬСТВА США В УКРАЇНІ» (English Access Microscholarship Program, скорочено Access).

Курс надає можливість учням безкоштовно поглибити свої знання з англійської мови, розвинути лідерські навички, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності.

Курс проводитиметься випускниками «Програми малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні» (English Access Microscholarship Program) міст Слов’янськ і Бахмут Донецької області під керівництвом досвідчених українських і американських викладачів англійської мови з використанням інтерактивних методик, в першу чергу спрямованих на розвиток навичок мовлення.

Заняття проходитимуть у позашкільний час дистанційно (online), що уможливлює участь не тільки школярів Слов’янська і Бахмута, але й з інших населених пунктів.

ВІК УЧАСНИКІВ: від 12 до 17 років.

ТРИВАЛІСТЬ ЗАНЯТЬ: З жовтня 2020 року до червня 2021 року 1 раз на тиждень по 2 години на заняття (можливі перерви під час шкільних канікул).

ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ: у міру формування груп.

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА: Курс є безкоштовним для всіх його учасників, але у випадку систематичних пропусків без поважних причин, учасники відраховуватимуться. Малозабезпечені діти, в тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб, діти ветеранів АТО/ООС, з інвалідністю, з багатодітних і неповних сімей особливо заохочуються подавати свої заявки на участь.

КАНДИДАТИ НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ПОВИННІ НАДАТИ:

1) Заяву, у якій кандидат/кандидатка зазначає свої досягнення, інтереси і навички та пояснює, чому він/вона бажає взяти участь у програмі (можна англійською, але не обов’язково).
2) Свідоцтво про народження (копія).
3) Табель з оцінками у школі за попередній навчальний період (копія).
4) Фотографію розміром 3 х 4 см.

Зі всіма з кандидатами на участь будуть проведені співбесіди.

Зазначені документи надсилати на адресу електронної пошти: [email protected] Телефон для довідок: 066- 424-00-08, Павлова Віра Михайлівна, керівник Слов’янської міської громадської організації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #английский язык #учить английский #англійська мова #вчити англійську
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...