• Головна
  • Фактори, що складають обмінний курс
Реклама
12:36, 17 жовтня 2020 р.

Фактори, що складають обмінний курс

Реклама

Інфляція та економічне зростання є безумовно найважливішими факторами, що визначають, зміцнюється чи слабшає дана валюта. Звичайно, орієнтир тут має ключове значення, тобто інфляція та зростання ВВП в країні, до якої ви порівнюєте результати змін. Обидві країни також повинні мати міцні економічні зв'язки, якщо ви хочете точно прогнозувати валютні курси на сайті https://obmenka-mariupol.com.ua/. У випадку з Україною це, безумовно, Єврозона (головним чином Німеччина), у випадку з Єврозоною це США. Отже, поведінка української валюти на сайті обмінка Маріуполь - є похідною від того, що відбувається на валютній парі EUR/USD.

Інфляція

Прекрасним прикладом впливу змін інфляції та зростання ВВП на курс валюти є падіння долара до євро в 2017 році. Як ви бачили у 2016 році, інфляція та ВВП у США зростали швидше, ніж у ЄС. Долар залишався міцним по відношенню до євро, що показали курси валют Маріуполь. Якби інфляція була нижчою, долар напевно подорожчав би щодо цих валют. Факти, однак, полягали в тому, що ВВП США у 2016 році зростав швидше, ніж у Єврозоні, але, на жаль, інфляція також була вищою, ніж у Єврозоні.

Зростання ВВП

У 2017 році відбулися зміни, які відчув також в місті Маріуполь курс валют. За даними центрального банку США, інфляція FED зростала занадто швидко щодо зростання ВВП. У довгостроковій перспективі це дуже небезпечна ситуація, що веде до "перегріву" економіки та серйозної економічної кризи. США почали підвищувати процентні ставки, щоб охолодити економіку і, насамперед, придушити інфляцію, яка зростала небезпечно швидко порівняно із зростанням ВВП США.

Ефект

Як не важко було передбачити, у 2017 році долар почав слабшати щодо євро після підвищення процентної ставки в США. Інфляція була придушена, але лише тимчасово, тоді як темпи зростання ВВП суттєво впали. Єврозона "випередила" США за темпами зростання ВВП із меншою інфляцією. Євро подорожчав, а долар подешевшав.

Є також інші фактори, що впливають на обмін валют Маріуполь. Прямих факторів не багато, але кожен із них складається з непрямих факторів, наприклад, на сальдо зовнішньої торгівлі впливають зміни в податковій та правовій політиці, іноземні інвестиції, випадкові фактори, такі як стихійні лиха.

Зовнішньо торговельний баланс

Торговий баланс - це не що інше, як різниця між експортом та імпортом економіки країни. Коли експорт більший за імпорт, ми говоримо про позитивне сальдо торгового балансу. Торговельний баланс стосується не лише обміну товарами та послугами між країнами. Це також потік дивідендів, прибутку підприємств та процентів, що впливає на курс валют в Маріуполі сьогодні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...