• Головна
  • У Слов'янську відбулися незалежні політичні дебати (фото, відео)
16:00, 22 жовтня 2020 р.

У Слов'янську відбулися незалежні політичні дебати (фото, відео)

У Слов'янську відбулися незалежні політичні дебати (фото, відео)

Напередодні місцевих виборів 2020 суперництво між кандидатами у голови Слов'янської ОТГ стає все запеклішим. Вчора у кандидатів була можливість поставити питання один одному і почути відкриті питання від ЗМІ та виборців.

21 жовтня сайт міста Слов'янська 6262 спільно з партнерами Media Development Foundation організували відкриті незалежні дебати кандидатів на посаду Слов’янської ОТГ. На дебати були запрошені всі кандидати на посаду голови Слов’янської ОТГ: 

  • Алтуніна Ольга Миколаївна

  • Лях Вадим Михайлович

  • Недосєка Євген Федорович

  • Придворов Павло Анатолійович

  • Секлецов Андрій Володимирович

  • Штепа Неля Ігорівна

Але прийшли на дебати троє кандидатів: Ольга Алтуніна, Євген Недосєка та Андрій Секлецов. Модератором виступав організатор Чемпіонату України з дебатів, суддя більше 50 всеукраїнських дебатних турнірів Антон Євтушок. Були присутні також журналісти місцевих ЗМІ.

Спочатку кожен кандидат коротко розповів про себе та про те, чого вони хочуть досягти протягом своєї каденції. Ольга Алтуніна зазначила, що у місті немає спортивного комплексу, ДК, робочих місць, підприємств; молодь їде з міста. Андрій Секлецов на початку охарактеризував себе як людину дії, яка має план вирішення проблеми водопостачання. Євген Недосєка розповів, що довгий час займається виробництвом кераміки та знає про проблеми міста з боку населення, а не влади.

Далі кандидати ставили питання одне одному та відповідали на питання модератора. Так, питали одне одного про їх вибір політичних партій; про те, яким чином одна з партій "завела у місто" 400 млн. грн., щодо якості ремонтних робіт на пляжі біля озера Вейсове.

Наступним блоком були питання від виборців, які дивилися трансляцію, та від журналістів. Містян цікавило, як збираються вирішувати проблему нестачі баків для ТПВ та сортування сміття, які дороги будуть ремонтувати в першу чергу, де збираються реалізувати проєкт "Славянский дворик". 

Одне з питань публіки стосувалося того, як би кандидати діяли в умовах окупації Слов'янська проросійськими бойовиками у 2014 році. Андрій Секлецов відповів, що вчинив би за законом. Євген Недосєка погодився із цією думкою додавши, що діяти він може тільки в інтересах держави.

Ольга Алтуніна прокоментувала, що у 2014 році наша країна отримала великий урок, і з цього уроку зробили висновки усі служби та структури. Тому вона "на мільйон відсотків впевнена, що ця ситуація не повториться".

Якщо хочете дізнатись, про що ще дебатували кандидати у голови Слов'янської ОТГ, дивіться наші трансляції на вибір у Facebook чи Youtube:

Текст: Вікторія Повержук

Фото: Лідія Хаустова

Зйомка: Станіслав Козлюк

Монтаж: Олександра Пилипенко 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкая область #дебати #вибори #вибори 2020 #місцеві вибори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...