• Головна
  • Нікого не звільнять, нічого не закриють - у Слов'янську зустрілися представники нової ОТГ
Новина
14:16, 12 листопада 2020 р.
1

Нікого не звільнять, нічого не закриють - у Слов'янську зустрілися представники нової ОТГ

Новина
Нікого не звільнять, нічого не закриють - у Слов'янську зустрілися представники нової ОТГ

Сьогодні в міськраді зібралися учасники новоутвореної Слов'янської об'єднаної територіальної громади, щоб поспілкуватися щодо подальшого співіснування в одній громаді.

Слов'янська ОТГ вже офіційно утворена. До її складу увійшли селища Мирне, Билбасівка та Андріївка

Сьогодні у міськраді зібралися представники населених пунктів, які увійшли до складу Слов'янської ОТГ. Із ними спілкувалися міський голова Вадим Лях та його заступник Юрій Підлісний.

Вони спростували деякі побоювання представників селищ. Найпоширеніші чутки говорять про те, що після об'єднання у населених пунктах усі установи ти заклади закриватимуть, людей звільнятимуть, і взагалі все робитиметься для того, щоб не фінансувати громаду.

За словами міського голови, жоден заклад соціальної та кільтурної сфери закривати не будуть, відповідно, не звільнятимуть працівників та не скорочуватимуть зарплати. Крім того, планується удосконалити транспортний зв'язок між Слов'янськом та іншими населеними пунктами ОТГ. Голова нагадав, що Слов'янськ для цього тепер має безконтактні тролейбуси, яким ніщо не має заважати їздити до селищ.

У громадах збираються відстежувати ситуацію щодо потреб у дошкільних закладах та амбулаторіях. Окремо треба налагодити проблему відвідування центральних лікарень Слов'янська.

Юрій Підлісний додав, що у Билбасівці, Андріївці та Мирному уся існуюча інфраструктура має і далі працювати, як мінімум, на тому ж рівні, що й зараз, як максимум - вона має розвиватися. 

Заступник голови пояснив, що для збереження того самого мінімуму, кожна людина, яка працює у сфері культури, освіти, спорту та фізкультури, бібліотечному комплексі, у медицині та соціальній сфері, зберігла за собою роботу та зарплату. Неможливо зберегти тільки ту саму назву посади, бо триває переформатування. Тож єдине, що має змінитися у працівника, це запис у трудовій книжці.

Єдине, що може створити складнощі - це перехідний період. Якщо раптом дуже затягнеться ухвалення Кабміном перехідних положень, то є механізм, щоб люди не втратили зарплату та дні у трудовому стажі. Для цього, наприклад, у школі влада створює нову юридичну особу. Усі працівники протягом одного дня переходять на роботу в нову юридичну особу.

Отже, висновок зустрічі такий: культурну, освітню, транспортну систему та систему охорони здоров'я необхідно інтегрувати у ту систему, яка вже працює у місті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкая область #міська рада #влада #децентарлізація #ОТГ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Славянка
25 січня, 17:21
что такое ОТГ?
Оголошення
live comments feed...