• Головна
  • Мобільний застосунок для пенсіонерів. Як зареєструватися та користуватися
15:23, 27 листопада 2020 р.

Мобільний застосунок для пенсіонерів. Як зареєструватися та користуватися

Мобільний застосунок для пенсіонерів. Як зареєструватися та користуватися

Мобільний застосунок "Пенсійний фонд" допомагає пенсіонерам отримати широкий спектр інформації та послуг з пенсійного забезпечення.

Авторизувавшись в електронному додатку з використанням кваліфікованого електронного підпису чи системи інтегрованої ідентифікації GOV ID, користувач має змогу отримати широкий спектр інформації та послуг з пенсійного забезпечення.

Завдяки доступності й простоті завантаження застосунку, його зручному формату та широкому функціоналу вебпорталу Пенсійного фонду, подання заяв та звернень, отримання електронних довідок та інших документів, правомірність яких підтверджується QR-кодом, вирішення інших пенсійних питань можна за мінімальних часових витрат та в будь-якому місці. 

Щоб встановити мобільний застосунок “Пенсійний фонд” у телефоні або планшеті, потрібно підключитися до мережі Інтернет. Версії мобільного застосунку для пристроїв з операційними системами Android та IOS розміщені в Google Play та AppStore відповідно. 

Увійти у мобільний застосунок можна за допомогою:

1) ключа кваліфікованого електронного підпису (раніше — ЕЦП). Для цього він має бути збереженим у Вашому телефоні. Потрібно із запропонованого переліку обрати акредитований центр сертифікації ключів (АЦСК), що видав електронний ключ, і залишити позначку, ким Ви є: “фізичною” або “юридичною” особою; 

2) GovID. Функція ідентифікації особи GovID об’єднує ідентифікацію за допомогою мобільного оператора (MobileID) або за допомогою банку (BankID);
3) попередньої реєстрації на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду за логіном і паролем.

За допомогою мобільного застосунку “Пенсійний фонд”, не виходячи з дому, Ви можете:

  • подати заяву на призначення або перерахунок пенсії;
  • подати запит для внесення змін до пенсійної справи;
  • отримати та завантажити до мобільного пристрою електронні документи з Реєстру застрахованих осіб, доступні в особистому кабінеті вебпорталу;
  • переглянути відомості з Реєстру застрахованих осіб (анкетні дані, надана роботодавцем (страхувальником) інформація про заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж) та з електронної пенсійної справи;
  • одержувати та переглядати повідомлення від Пенсійного фонду, відстежувати стан опрацювання звернень до Пенсійного фонду. 

Відтак, мобільний застосунок дозволяє використовувати весь спектр послуг, який надає вебпортал Пенсійного фонду, та завантажувати на мобільний пристрій електронні документи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #пенсіонери #пенсионеры #мобільний застосунок #Пенсійний фонд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...