Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка)

Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали , Олександра Пилипенко

Слов’янськ з незвичайних ракурсів. Фотопідбірка

Як часто ви підіймаєте голову вгору, коли крокуєте вулицями Слов’янська на роботу, навчання чи за покупками? Ви здивуєтесь, але багатьох деталей у нашому повсякденні ви просто не помічали. Якщо подивитись трохи вище звичної лінії горизонту, то можна побачити багато чого цікавого. Від оригінальних архітектурних знахідок до провалених дахів будинків у самісінькому центрі Слов’янська. 

Журналісти 6262 пройшлись центральними вулицями міста і сфотографували Слов’янськ з незвичного ракурсу. До нашого об’єктиву потрапили будівлі по вул. Шевченка, Університетській, Торговій, Світлодарській і Поштовій. 

До вашої уваги фотопідбірка Слов’янська з незвичного ракурсу: 

Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-1 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-2 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-3 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-4 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-5 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-6 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-7 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-8 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-9 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-10 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-11 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-12 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-13 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-14 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-15 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-16 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-17 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-18 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-19 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-20 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-21 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-22 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-23 Підніміть голову. Слов‘янськ, якого ви не помічали (фотопідбірка) , фото-24
Слов’янськ новини фото місто архітектура ракурс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1077 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі