• Головна
  • Послуги патронату у Слов’янську. Опитування
18:13, 3 грудня 2020 р.

Послуги патронату у Слов’янську. Опитування

Послуги патронату у Слов’янську. Опитування

Продовжуємо розгортати тему патронату над дитиною, що набуває все більшу актуальність в рамках проекту «Школа соціальних ініціатив».

Патронат над дитиною – це послуга з тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини в сім’ї патронатного вихователя у період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Попередньо було проведено опитування щодо обізнаності громадян нашого міста про послугу патронату над дитиною, тож публікуємо його результати, а також надаємо правильні результати: 

  1. Що таке патронат? - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
  2. Який термін перебування дитини в патронатній сім’ї? - від 3-х до 6-ти місяців.
  3. Патронатний вихователь - •  особа, яка за участю членів своєї сім’ї надає послуги з догляду, виховання й реабілітації дитини у своїй родині.
  4. Чи кожен може бути патронатним вихователем? – ні.
  5. Як Ви вважаєте, чи потрібно навчатися патронатному вихованню? -це обов’язково.
  6. Хто приймає рішення про створення патронатної сім’ї? - служба у справах дітей.
  7. Оплата послуг зі здійснення патронату над дитиною – є.
  8. Чи зараховується патронатне виховання в стаж? – так.
  9. Що входить в  обов’язки патронатного вихователя: забезпечувати надання послуг із догляду, виховання й реабілітації дитини в сім’ї патронатного вихователя, піклуватися про її моральний і фізичний стан, нести відповідальність за її життя і здоров’я; створювати належні умови для проживання, навчання, фізичного та духовного розвитку дитини відповідно до її віку, потребам та індивідуальним особливостям; представляти в рамках своїх повноважень інтереси дитини у відповідних установах та організаціях; взаємодіяти з працівниками служби у справах дітей, соціальної установи, здійснювати заходи, передбачені індивідуальним планом соціального захисту дитини; співпрацювати з батьками або законними представниками дитини з метою подолання складних життєвих обставин в межах та у спосіб, визначений органом опіки та піклування.

Читайте: У Слов’янську є дві патронатні сім’ї. Що це означає та навіщо вони потрібні

З метою виконання Законів України «Про соціальні послуги» Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і команда «Школи соціальних ініціатив» міста Слов’янськ проводить опитування мешканців міста щодо їхньої обізнаності, ставлення та персональної готовності стати патронатним вихователем.

Патронатний вихователь – спеціаліст, який пройшов навчання за спеціальною програмою та на договірній основі здійснює догляд, виховання та забезпечує реабілітацію тимчасово влаштованих в його сім’ю дітей, несе відповідальність за їх життя та здоров’я в період надання цим дітям послуги патронату.
Вам пропонують щиро відповісти на декілька запитань. Опитування є конфіденційним, зібрані дані будуть використані для покращення сфери надання соціальних послуг для дітей, які потребують підтримки. Для цього нам дуже потрібна Ваша допомога.
В опитуванні можуть взяти участь повнолітні люди (до 60-ти років), в яких є досвід виховання своїх дітей та відсутня судимість.

Опитування можна пройти ТУТ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #Славянск #новини #новости #патронатна сім’я
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...