17:18
Вчора
Незважаючи на те, що свято анонсувалося як "онлайн", людей на площі було багато. Для дітей облаштували різні розважальні зони.
Як проходило відкриття ялинки також можна подивитися з нашого прямого ефіру.
Окрім довгоочікуваної гірки, яка сьогодні була безкоштовною для малечі, на площі Соборній працювали і інші атракціони. Були облаштовані фудкорти, малечу розважали концертною програмою та аніматорами.
О 15:30 розпочалася святкова програма. Вже о 16:00 вогники на ялинці засвітилися. Окрім ялинки ілюмінацією прикрашена вся площа Соборна і частина вулиці Шевченко.
Карантинні обмеження не завадили людям прийти на відкриття ялинки. Більшість, як ми помітили, були без масок.
Коментарі