• Головна
  • Життя напередодні ЗНО. Блог одинадцятикласниці зі Слов'янська
16:03, 7 лютого
2

Життя напередодні ЗНО. Блог одинадцятикласниці зі Слов'янська

Життя напередодні ЗНО. Блог одинадцятикласниці зі Слов'янська

Після новорічних канікул розпочинається найретельніша підготовка до ЗНО та ДПА всіх учнів випускних класів.

Діти вирішують, чи хочуть вони продовжити навчання та до яких вишів вони бажають вступити. 

Я, як одинадцятикласниця, можу сміливо заявити, що дуже складно обирати собі справу свого життя у 17 років. Ще місяць тому я хотіла бути перекладачем, на початку навчального року - юристом, а зараз хочу спробувати себе у журналістиці.  Було б добре, якби існував би тест, який вирішував це за мене, але такого у нас ще не робили.

ЗНО - найобговорюваніша тема у школі після початку нового року. На мою думку, тема незалежного оцінювання дуже перебільшена. Вчителі сильно лякають нас складними іспитами та напруженою атмосферою. Думаю, насправді все не так і страшно. 

Хоч атмосфера там і дійсно не дуже приємна, але нічого надзвичайно страшного, за словами тих, хто вже склав ЗНО, там немає. Якщо говорити простими словами, це звичайна контрольна робота, тому лякатися її не треба.

Ви не уявляєте собі, як сильно заважає вчитися те, що кожен вчитель вважає вірним сказати, що без високих балів ЗНО ми - ніхто. А найулюбленіше: "Ви повинні обрати мій предмет на ЗНО". А потім ще ображаються, що для вступу їх предмет не потрібен.

"Я буду занижати вам оцінки та випущу вас з поганим атестатом", - і таке інколи говорять вчителі, якщо пропустити консультацію з їх предмету. Як це зрозуміти?

Усі ми знаємо, що для нас цей рік є важливим, що він займе велике місце у нашому житті. Але той факт, що про ЗНО та ВНЗ йде так багато розмов та чуток, наштовхує на думку, що не треба нікуди вступати та, незважаючи на іспити, жити своїм життям та насолоджуватися моментом.

Я не хвилююсь через ЗНО. Неодноразово було доказано, що навіть ті, хто вчить предмети 24 години на добу не виходячи з дому, через своє хвилювання  потім просто провалюють іспити. А ті, хто вчить лише ті предмети, що знадобляться йому у майбутньому, складають на високі бали.

І все тому, що вони не бояться помилитися.

Тож хочу порадити всім перестати тремтіти над темою ЗНО та ставитися до того спокійніше.

Юлія Шеїна, 11 клас

#Слов'янськ #новини #Славянск #новости #11 клас #ЗНО #випускники #ВНО #ВНЗ
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
0953985868
8 лютого, 16:57
Умничка! Так  выражать свои мысли,не каждому дано. Дерзай, все у тебя получиться!!!
Захар Килячин
8 лютого, 19:31
Все описано дуже чітко. Прямо, як у нас у класі...
Оголошення
live comments feed...