• Головна
  • У Слов’янську відкрили "Центр розвитку дорослих"
16:20, 19 березня 2021 р.

У Слов’янську відкрили "Центр розвитку дорослих"

У Слов’янську відкрили "Центр розвитку дорослих"

У мікрорайоні Лісний відкрився "Центр розвитку дорослих - платформа без вікових обмежень".

Після того, як місцеве Управління соціального захисту населення переїхало до нової будівлі Прозорого офісу, на м-ні Лісному звільнилась велика будівля. Минулого року частину приміщень передали на баланс КЗ "Центр культури і довкілля м. Слов’янська". Сьогодні в одному з приміщень цього майбутнього центру надання культурних послуг відбулось відкриття "Центру розвитку дорослих - платформи без вікових обмежень". 

Наталя Бондаренко вже не перший рік опікується освітою та дозвіллям людей старшого віку. Вона створила фундацію підтримки осіб старшого "Вік щастя", яка допомогла багатьом поважним сеньорам відчути себе потрібними, цікавими, сучасними. Саме завдяки наполегливій роботі Наталі Бондаренко, підтримці органів місцевої влади, допомоги міжнародних організацій (ООН) і друзів ця ініціатива отримала свій розвиток і продовження у вигляді Центру розвитку дорослих. 

На відкриття простору завітали поважні гості: голова Слов’янська Вадим Лях, начальник відділу культури Марина Олійник, начальник відділу внутрішньої політики Дмитро Кравченко, представник Программи ООН із відновлення та розбудови миру Михайло Карелін, директор ЦКіД Олександр Кашлаков, представники терцентру, ЗМІ. 

У приміщеннях центру зробили ремонт, встановили необхідне обладнання, меблі. Тепер тут можна проводити освітні та культурні заходи, навчатись комп’ютерній грамотності. Центр відкритий для будь-яких ініціатив, - каже Наталія Бондаренко. Головне - створити розклад заходів. 

Центр розвитку дорослих знаходиться за адресою м. Слов’янськ, вул. Батюка, 40. 

У Слов’янську відкрили "Центр розвитку дорослих" , фото-1
У Слов’янську відкрили "Центр розвитку дорослих" , фото-2
У Слов’янську відкрили "Центр розвитку дорослих" , фото-3
У Слов’янську відкрили "Центр розвитку дорослих" , фото-4
У Слов’янську відкрили "Центр розвитку дорослих" , фото-5
У Слов’янську відкрили "Центр розвитку дорослих" , фото-6
У Слов’янську відкрили "Центр розвитку дорослих" , фото-7
У Слов’янську відкрили "Центр розвитку дорослих" , фото-8

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Вік щастя #Центр #Бондаренко #ПРООН
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...