15:21, 12 квітня 2021 р.
Музей російсько-української війни і подвійні стандарти. У Слов’янську голосували "зі скрипом"
Представники партії ОПЗЖ запропонували витратити гроші на інші, більш актуальні питання.
Сьогодні під час пленарного засідання VI позачергової сесії депутати розглядали питання про виділення земельної ділянки Донецькому обласному краєзнавчому музею для подальшого облаштування Музею російсько-української війни (про це йшлось у питаннях прорядку денного №3. Про затвердження детального плану території обмеженої вул. Степова, автомобільною дорогою М-03 Київ-Довжанський вул. Сучасна та східною межею м. Слов’янськ, а також №4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки "Донецькому обласному краєзнавчому музею").
Фінансується цей проект з обласного бюджету.
Детальніше про ініціативу створення музею дивіться тут: У Слов’янську обговорюють виділення землі для забудови “Музею російсько-української війни”
Питання раніше розглядали на профільній комісії та рекомендували для винесення на розгляд сесії. Але сьогодні не усі депутати погодились підтримати ініціативу з розроблення проекту землеутрою для музею.
Перед присутніми виступив депутат від ОПЗЖ Микола Батечко і зачитав лист мешканців м-ну Семенівки та Високоіванівки. У зверненні йшлось про необхідність вирішення побутових і соціальних питань людей замість того, аби зводити музей. Також депутат додав, що це питання не має переходити у політичну площину.
"Я хотел бы, чтобы мы действительно вдумчиво подошли (все депутаты) к этому вопросу. В традиции нашего народа - всегда чтить память погибших, старших, умерших и т.д., но, как говорится, всему свое время"
Представниця партії "Слуга народу" Ольга Алтуніна натомість зауважила, що депутати не займаються пенсіями і тарифами, які непокоять людей. А зведення музею - це питання розвитку міста Слов’янська, а також поштовх для благоустрою цього мікрорайону.
"Мне, конечно, хотелось бы, чтобы докладчик ответил, сколько он за предыдущие 5 лет сделал запросов с целью помочь жителям Семеновки или Высокоивановки? Ни одного! Но сейчас он тужит, просто горе страшное, умирают люди с голоду, без дорог и всего остального. Это двойные стандарты..."
Міський голова Вадим Лях зауважив, що розбудова музею - це можливість благоустрою території мікрорайону, створення робочих місць.
"Если выделяются (ред. деньги) по направлению "Культура", то деньги нужно брать и осваивать в городе. У нас нет возможности переиначить целевое назначение этих денег на УЖКХ. Этого нет, потому что каждое министерство работает в своем направлении"
Також з цього приводу висловився депутат від партії "Наш Край" Олег Недава із закликом підтримати проект:
"Я звертаюсь до всіх депутатів підтримати це (ред. питання), як пам’ять, як підтримку наших бійців, які сьогодні в окопах там і кожен день вони в небезпеці"
Виявилось, що деякі обранці також не були проінформовані про деталі цього проекту, тому відмовлялись голосувати.
Після довгої дискусії, додаткових пояснень і закликів колег, з третьої спроби рішення все ж було прийнято.
Нагадаємо, проект з облаштування музею планують реалізувати у 2022 році. Будівельні роботи мають розпочатись у 2021. Культурний об’єкт будуть зводити за сучасними стандартами і з урахуванням безбар’єрності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:34
Вчора
13:37
Вчора
16:49
12 жовтня
14:20
12 жовтня
12:46
12 жовтня
10:29
12 жовтня
Спецтема
Оголошення
12:15, 5 жовтня
12:15, 5 жовтня
15
21:28, 11 жовтня
12:20, 5 жовтня
live comments feed...
Коментарі