• Головна
  • Мотокросери зі Слов’янська взяли участь у Чемпіонаті Європи
10:10, 12 травня 2021 р.

Мотокросери зі Слов’янська взяли участь у Чемпіонаті Європи

8 травня у Ковелі розпочався молодіжний Чемпіонат Європи з мотокросу. Спортсмени зі Слов’янська взяли участь у гонках.

Змагалися представники з України, Польщі, Естонії, Латвії, Литви, Росії та Білорусі.  Минулого року Чемпіонат Європи не відбувася через карантин і пандемію коронавірусу.

Мотокросер зі Слов’янська Тимур Ляшенко показав найкращий результат серед інших українців. У Чемпіонаті він посів 9 місце. Його брат Артур Ляшенко посів 15 місце.

Читайте: Маленький гонщик зі Слов’янська представляв Україну на Чемпіонаті Європи

Мотокросери зі Слов’янська взяли участь у Чемпіонаті Європи, фото-1

Треба додати, що Тимур Ляшенко перейшов у старший клас змагань. Наразі він конкурує з мотокросерами 14-23 років.

До Чемпіонату Європи спортсмени ще брали участь у Чемпіонаті України. У перший день змагань була хороша погода, Тимур посів 3 місце.

На наступний день був дощ і траса була розмита. Під час заїзду Артур Ляшенко потрапив заднім колесом у яму і впав. Мотоцикл довго не заводився, але врешті решт хлопець фінішував 5 з 18 учасників. У другому заїзді спортсмен приїхав першим. За балами наприкінці Чемпіонату України Артур посів 1 місце.

У Мирнограді також пройшли змагання Кубку України (Східний регіон). Артур посів 1 місце, а Тимур - 2 місце.

Також хлопці взяли участь у змаганнях Кубку Донбасу. Там Тимур приїхав другий, а Артур першим.

Усі ці змагання були і тренуванням, підготовкою до Чемпіонату Європи. Окрім того хлопці займалися з тренером у Слов’янську і Райгородку.

Читайте: Маленькие чемпионы Украины из Славянска покорили мотокросс в Дружковке

Мотокросери зі Слов’янська взяли участь у Чемпіонаті Європи, фото-2

У Чемпіонаті Європи Тимур Ляшенко посів 9 місце. Це стало найкращим результатом по Україні.

Артур Ляшенко у першому заїзді Чемпіонату Європи приїхав десятим. Але під час другого заїзду на дальньому трампліні хлопець впав. Після падіння спортсмена довго не пускали їхати далі, поки його не оглянули медики. Таким чином Артур пропустив декілька кіл заїзду і приїхав 21. Хлопець засмутився і був впевненим, що отримаи би кращий результат, якби йому дозволили поїхати одразу після падіння.

За фінальними результатами Артур Ляшенко посів 15 місце.