• Головна
  • "Ну розповідай, що у місті відбувається?". Що дратує журналіста
16:15, 6 червня 2021 р.

"Ну розповідай, що у місті відбувається?". Що дратує журналіста

"Ну розповідай, що у місті відбувається?". Що дратує журналіста

Ми створили список "Що дратує журналіста", аби допомогти вам краще зрозуміти нашу професію.

У кожній професії є свої особливості, які можуть зрозуміти тільки ті люди, які в темі. Є такі і у журналістиці. Шаблонні питання, стереотипи, жарти - з цим журналісти стикаються майже кожен день. Коли ж про це поговорити, як не в День журналіста, який в Україні відзначають сьогодні. 

На правах винуватців свята, команда редакції Сайту міста Слов'янська створила список з назвою "Що дратує журналіста". Це допоможе читачам краще зрозуміти нашу роботу, а колегам - впізнати себе і посміхнутись. 

1. "Ну розповідай, що там цікавого у місті відбувається?" - часто цю фразу ми чуємо при зустрічі від знайомих, які не в професії. Часом від цього питання вже починає тіпатись око, адже журналіст іноді хоче просто побути людиною і поговорити про погоду :) 

2. "Ти ж журналіст!" - таку претензію можуть кинути, якщо ти раптом не чув про умовний землетрус на Алясці. Хибне уявлення про те, що журналіст має знати все і з завзяттям про це розповідати, іноді також дошкуляє людям у цій професії. 

3. "Напишіть інформаційний запит" - цю фразу журналісти дуже не люблять. Робота з запитами дуже затягує підготовку будь-якого матеріалу, тим паче, якщо у кінці отримуєш відписку без конкретики. 

4. Журналісти винуваті у всіх бідах, про які пишуть. Часто читачі переносять своє обурення від новини на журналіста, який її написав. Згадується, як у Стародавній Греції гінцеві, що приніс погану звістку, відрубували голову. 

5. "Краще б написали про..." - можна прочитати у коментарях до матеріалу. Ми, звичайно, цінуємо зворотній зв'язок, але не у такому вигляді. 

6. "Давайте зустрінемось завтра...завтра...завтра". Журналісти "обожнюють", коли людина не може відразу відмовитись від спілкування, а годує обіцянками зустрітись "завтра". 

7. "Я про це вже розповідав вашим колегам". Журналісти - це не одна велика корпорація. Існують окремі редакції і окремі журналісти, які готують окремі матеріали для окремих ЗМІ. Вони, зазвичай, ніяк не пов'язані між собою. 

8. "Ви повинні написати про те..." що моя сусідка гучно розмовляє по телефону, що мою дитину ображають у дитсадку, що у понеділок не вивезли сміття. Іноді люди вважають, що журналісти - це перша і остання інстанція, яка вирішить будь-яке ваше питання. 

9. "У редакції працюють школярі". Так, у наших текстах іноді трапляються помилки, адже через наші очі кожен день проходить велика кількість слів. Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. 

10. Не забувайте. Збирати інформацію - це наша робота. Тому ми фотографуємо, питаємо, приїжджаємо на пожежі, аварії та інші події. І коли на умовному мітингу посеред площі зібрались люди, ми маємо право їх знімати, фотографувати і питати. Якщо не хочете потрапити до камер - не беріть участь у масових зібраннях.  

Дякуємо вам, що залишаєтесь з нами. Сподіваємось, що цей список допоміг вам краще зрозуміти, хто ж такі журналісти. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #Славянск #новости #журналіст #день
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...