• Головна
  • Україна дала бій Нідерландам у Євро 2020. Як проходив яскравий матч
09:30, 14 червня 2021 р.

Україна дала бій Нідерландам у Євро 2020. Як проходив яскравий матч

Вчора, 13 червня, пройшов перший матч у Євро 2020 для збірної України з футболу.

Наші футболісти показали яскраву гру з Нідерландами, але зрештою програли із рахунком 3:2.

Матч проходив у столиці Нідерландів - Амстердамі. На грі через карантинні обмеження було зовсім мало вболівальників з України, але вони натхненно підтримували збірну.

Поки що це найбільш результативна гра всього турніру, а на думку спортивних оглядачів BBC - і найкращий матч на цій стадії.

Перший тайм одразу розпочався яскраво. Обидві збірні зробили декілька атак. Увесь матч зберігалася напруга. Збірна Нідерландів задала темп гри. І цей темп був дуже швидким, що не зовсім притаманно нашим гравцям. Перші 45 хвилин закінчилися із рахунком 0:0.

Варто відмітити, що у більшості цей рахунок був обумовлений блискучою грою нашого голкіпера - Георгія Бущана.

У другому таймі ситуація змінилася кардинально. На 52-й хвилині у ворота України прилетів перший за матч гол. Через шість хвилин українці пропустили другий м’яч. Ситуація, здавалося, мала вибити гравців з колії, але зовсім скоро українці почали зрівнювати рахунки. Перший м’яч забив Ярмоленко, другий - Яремчук. Гол Ярмоленка багато українських фанатів вважають найкращим у цій грі.

На жаль, не вдалося українцям вийти із рівним рахунком з цієї гри. На останніх хвилинах у ворота українців залетів третій гол в нідерландців. Так, матч закінчився із рахунком 3:2 на користь збірної Нідерландів.

Попереду на українців чекають матчі з Австрією та Північною Македонією. А як ви вважаєте, чи гідно показала себе збірна України у матчі з Нідерландами?