• Головна
  • На Донеччині під ворожий обстріл потрапив санітарний автомобіль рятувальників
НОВИНИ
09:31, Сьогодні

На Донеччині під ворожий обстріл потрапив санітарний автомобіль рятувальників

НОВИНИ
Пошкоджений автомобіль. Фото: ДСНС Донеччини. Дизайн: 0372

Пошкоджений автомобіль. Фото: ДСНС Донеччини. Дизайн: 0372

Під час прямування до місця виконання службового завдання санітарний броньований автомобіль рятувальників потрапив під ворожий обстріл. На щастя, серед особового складу постраждалих немає.

Про інцидент повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Донецькій області. За інформацією рятувальників, під час руху до місця виконання завдань за призначенням санітарний броньований автомобіль Аварійно-рятувального загону спеціального призначення потрапив під ворожий обстріл.

Унаслідок атаки броньований автомобіль зазнав пошкоджень. Водночас особовий склад, який перебував у транспортному засобі, не постраждав.

У ДСНС зазначили, що російські війська вкотре наражають на небезпеку рятувальників, які щодня виконують завдання з порятунку людей та ліквідації наслідків обстрілів.

Читайте також: Росіяни 30 разів штурмували Слов'янський напрямок: де точилися бої

Залишайтесь на зв’язку з Чернівцями та Буковиною! Наші сторінки у Telegram, Instagram, Facebook

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Донеччина #ДСНС #рятувальники #російський обстріл #санітарний броньований автомобіль #Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення