• Головна
  • Які професії у Слов’янську найпопулярніші. Аналізуємо оголошення
14:14, 16 червня

Які професії у Слов’янську найпопулярніші. Аналізуємо оголошення

Які професії у Слов’янську найпопулярніші. Аналізуємо оголошення

Ринок праці постійно змінюється. Ще декілька років тому було складно уявити, що люди будуть працювати у соціальних мережах і отримувати реальні гроші, а листоноша скоро стане зовсім непопулярною професією через прогрес. 

Ми вирішили промоніторити сайти оголошень і об’яви Слов’янського міського центру зайнятості, аби з’ясувати, які ж професії на сьогодні є найпопулярнішими у місті. 

Сьогодні не будемо брати до уваги онлайн і віддалену роботу, а розглянемо тільки пропозиції місцевих роботодавців. 

Так, з огляду на оголошення в інтернеті, сьогодні у Слов’янську попит є на професії у сфері керамічного бізнесу. Це заливальник, формувальник, глазурувальник, обжигальщик, пакувальниця, замивщиця, затирщиця у посудні цехи. Судячи з оголошень, хоч керамічний бізнес у місті значно зменшився, та люди продовжують працювати у цій сфері. 

Актуальними також є усі технічні професії: електрозварювальники, електрики, будівельники, інженери, слюсарі, різноробочі, а також водії, працівники шиномонтажу. 

В оголошеннях також можна знайти вакансії реалізаторів, зокрема керамічної продукції, у місцеві магазини. 

Рідше шукають сторожів і жінкок для догляду за людьми похилого віку. З’являються іноді вакансії для роботи у сфері обслуговування: офіціанти, кальянники, покоївки у готель. 

Щодо міського центру зайнятості, то актуальні вакансії вони викладають щотижня. У цьому списку вже більш різноманітні професії. Переважну більшість можна також віднести до технічних професій, проте зустрічаються і такі вакансії, як економіст, головний бухгалтер, лікар, керівник музичний, начальники відділів, секретар. Проте, найпоширенішими є такі вакансії: інженер, слюсар, токар. 

З усіма вакансіями ви можете ознайомитись у нашій статті: Кого шукають у Слов’янську? Список актуальних вакансій

#Слов’янськ #новини #професії #вакансії #робота
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...