• Головна
  • Україна перемогла Швецію у Євро 2020. Гарячі моменти та коментарі мешканців Слов’янська
09:00, 30 червня 2021 р.

Збірна України обіграла Швецію з рахунком 2:1 та виборола квиток на 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футболу.

Початок матчу був розмірений, але напружений.

Перший тайм матчу збірної України та Швеції завершився з рахунком 1:1. На 27 хвилині Олександр Зінченко після результативного пасу Андрія Ярмоленка забив гол у ворота шведів. Однак вже до завершення тайму збірна Швеції відігралась ㅡ на 43-й хвилині Еміль Форсберг завдяки рикошету зрівняв рахунок.

По закінченню другого тайму рахунок залишився 1:1. Командам виділили 2 екстра-тайми по 15 хвилин. Гра під час екстра-таймів була більш напруженою та травматичною: Артем Бєсєдін, що вийшов замість Романа Яремчука, недовго зміг пробути на полі, отримавши страшну травму.

Маркус Даніельсон отримав червону картку за грубу гру проти Бєсєдіна, його видалили з поля. Так, на сотій хвилині матчу збірна Швеції залишилась з 10-ма гравцями.

Травмованого Бєседіна замінив Віктор Циганков.

У другому екстра-таймі Артем Довбик замінив Андрія Ярмоленка, який також отримав травму. Саме він на 120 хвилині матчу ударом головою в падінні забив другий гол.

Тепер збірна України зустрінеться у чвертьфіналі турніру Євро-2020 зі збірною Англії ㅡ 29 червня вона обіграла збірну Німеччини з рахунком 2:0.

Україна перемогла Швецію у Євро 2020. Гарячі моменти та коментарі мешканців Слов’янська, фото-1

Для України ця перемога стала фантастичною. Жителі зі всіх міст та селищ нашої країни підтримували футболістів. Вперше в історії нашого футболу Україна увійшла в 1/4 фіналу Євро.