• Головна
  • Аби зерно не перетворилося на попіл
15:49, 7 липня

Аби зерно не перетворилося на попіл

Аби зерно не перетворилося на попіл

Невдовзі розпочнуться жнива – відповідальний період. 

Щоб вони пройшли без втрат, 6 Державний пожежно- рятувальний загін Головного управління у Донецькій області – нагадує керівникам сільськогосподарських підприємств, що ще до початку жнив необхідно подбати про здійснення протипожежних заходів. Важливу роль в цьому відіграє протипожежний захист. Бо ж значно легше запобігти пожежі, ніж потім ціною великих зусиль відвоювати у неї вирощене.

Період збирання зернових характеризується підвищеною пожежною небезпекою.

Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні та зернопереробні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані.

Загальновідомо, що в цей напружений час найменша необережність з вогнем у хлібних масивах – кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин, можуть призвести до пожежі, перетворюючи «золоте» зерно на чорний попіл.

На території обслуговування 6-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області тривають роботи з підготовки до жнив комбайнів та іншої сільськогосподарської техніки, останні приготування тривають також на токах, елеваторах і складах, які мають прийняти збіжжя.

Тому, з метою уникнення можливих надзвичайних ситуацій під час зернозбиральної кампанії, співробітники 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області проводять планові профілактичні заходи – інструктивні наради, практичні навчання із залученням персоналу об’єктів господарювання, задіяних у збиральній кампанії, надають методичні рекомендації щодо правил пожежної безпеки.

У період збирання врожаю категорично забороняється:

- палити біля хлібних масивів;

- розкладати багаття на полях та поблизу них;

- спалювати стерню, післяжнивні залишки;

- допускати проїзд чи стоянку техніки, окрім спеціально обладнаної, ближче, ніж за 100 м

від хлібних масивів;

- дорослі повинні нагадати дітям про правила пожежної безпеки та подбати, щоб вони не бавилися з вогнем поблизу сільгоспугідь;

- зернозбиральна техніка має виходити в поле справною та повинна бути обладнаною первинними засобами пожежегасіння. Зокрема, вогнегасниками та мітла- хлопушками.

Аби зерно не перетворилося на попіл , фото-1

Держпожнагляд м. Слов’янськ

#Слов’янськ #новини #жнива #безпека #зерно #попіл
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...