• Головна
  • Як вибрати живу та охолоджену рибу?
Новини компаній
15:59, 12 липня

Як вибрати живу та охолоджену рибу?

Новини компаній

Риба є невід’ємною складовою будь-якого збалансованого раціону харчування. Найбільш виразно смакові якості виражені у щойно приготовленої живої риби. На другому місці охолоджена риба. Подібна градація стосується і кількості поживних речовин і вітамінів які будуть у приготованій страві.

Охолодження це спосіб збереження який полягає у зниженні і зберіганні живої риби при температурі від -1 до +5 градусів. Цей процес необхідний коли доставка живої риби неможлива, або якщо немає умов для утримання.

Як вибрати живу та охолоджену рибу?, фото-1

Визначити на око якість риби важко, навіть живої. Слід звертати увагу на наявність пошкоджень у риби, колір луски та активність. В деяких випадках в рибі можуть знаходитись паразити які становлять загрозу для здоров’я людини тому не слід забувати про правильну термічну обробку при приготуванні. Охолоджену та живу рибу слід готувати якнайшвидше після придбання.

Для того щоб уберегти себе та близьких, краще за все купувати у надійних компаній. Однією з таких є компанія Fish-Market - свіжоморожена риба оптом, основний вид діяльності якої продаж охолодженої риби та морепродуктів

Охолоджена риба оптом

Наразі на ринку багато компаній у яких охолоджена риба оптом представлена у достатньо широкому асортименті. Присутні і національні виробники, але асортимент їх товарів дещо обмежений. Більшість компаній працюють з іноземними виробниками та завозять продукцію з США, Норвегії, Данії, Іспанії та інших країн.

Компанія Fish-Market пропонує охолоджену рибу оптом від заводів-виробників Іспанії та Норвегії. Вся продукція сертифікована відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001. Те що вилов ведеться далеко від місця збуту ніяк не відображається на якості. Сучасні методи обробки, зберігання та транспортування дають змогу гарантувати, що ви отримаєте якісну продукцію.

Підтвердити репутацію Fish-Market можуть відгуки задоволених клієнтів та партнерів.

Компанія працює з багатьма ресторанами та закладами харчування. При необхідності купити оптом рибу в Одесі або в будь-якому іншому регіоні країни ви можете очікувати вигідні умови співпраці. Якщо вас цікавить замовлення особливо великої партії, ви можете оформити заявку за попередньою домовленістю на індивідуальних умовах.

У компанії Fish-Market є охолоджена риба оптом різних видів:

  • Сайда
  • Морський окунь червоний
  • Салака
  • Ставрида

Також представлена широкий асортимент червоної риби. Серед найбільш популярних запитів – лосось охолоджений оптом - https://fish-market.com.ua/kupit-kuski-losos-optom.

Жива риба оптом

Як вибрати живу та охолоджену рибу?, фото-2

Найкращий варіант для приготування звісно жива риба. Коли мова йде про роздрібну торгівлю то можна звернутися до профільних магазинів у яких вона знаходиться у спеціальних акваріумах. Але якщо вам потрібна жива риба оптом часто виникає проблема через відсутність спеціальних засобів для транспортування у великих об’ємах.

В такому випадку можна зупинити свій вибір на охолодженій рибі. Такий продукт транспортується у кризі при низьких температурах, але без замерзання. Таким чином зберігаються не лише всі поживні речовини, а й смакові якості риби.

Вас цікавить жива риба оптом від надійного виробника за приємними цінами, звертайтесь до компанії Fish-Market.

12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...