• Головна
  • Понад 8,5 млн гривень компенсації за зруйноване житло на Донеччині. Слов'янськ у списку
16:19, 17 липня

Понад 8,5 млн гривень компенсації за зруйноване житло на Донеччині. Слов'янськ у списку

Понад 8,5 млн гривень компенсації за зруйноване житло на Донеччині. Слов'янськ у списку

Схвалено виплату ще понад 8,5 млн гривень компенсації за житло, зруйноване на Донеччині в результаті російської агресії.

Виплати компенсацій для 40 осіб на суму у понад 8,5 млн гривень призначено 16 липня за результатами роботи обласної комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації. Про це повідомив заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін.

«Сьогодні схвалено 40 заявок на отримання компенсацій за зруйноване житло. До переліку потрапили як приватні будинки, так і квартири у комунальних багатоквартирних будинках. Це вже дев’яте засідання у цьому році», - зазначив він.

Позитивні рішення комісії щодо надання компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, охопили цього разу населені пункти Мар’їнка, Авдіївка, Зайцеве, Торецьк, Слов’янськ, Водяне, Лиман, Луганське, Опитне, Широкине, Лебединське та інші.

Урядом на засіданні 2 вересня 2020 року було прийнято постанову № 767 «Питання виплати грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації».

Компенсацію за зруйноване житло можуть отримати власники житла, максимальна сума компенсації складає 300,0 тис. грн.

Донецька ОДА

#Слов'янськ #новини #компенсація #зруйноване житло #область
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...