Новини компаній
15:00, 28 липня 2021 р.
Надійне джерело

Сучасний стиль в інтер’єрі

Новини компаній
Сучасний інтер'єр

Сучасний інтер'єр

Сучасні інтер’єри від дизайн студії Романа Москаленка - 095 105 42 85

Ключова ідея сучасного дизайну інтер’єру - це поєднання  розширення простору із декоративними елементами та інтер’єрними композиціями таким чином, щоб навіть при використанні відносно активного декору інтер’єр візуально не зменшився, а навпаки залишався стильним незалежно від своїх розмірів.

Кожного дня ми стикаємося з певними обмеженнями та якимись рамками. Тому, все більшої популярності набирають стильні інтер’єри  з меблями, в яких функціонал і декор поєднуються між собою. Звісно, що будь-який стиль має певні особливості та характеристики. Виділимо з них основні:

  • Екологічність (використання природних матеріалів - скло, метал,  камінь, дерево) - таке рішення несе в собі не тільки певну стилізованість, а й показує близькість навіть самих стильних інтер’єрів із природою та її дарами.
  • Максимальна різноманітність освітлення - так, сучасний дизайн вимагає світла, а його варіації дадуть можливість різного  візуального сприйняття інтер’єру та акцентування уваги на необхідних зонах чи елементах декору.

Сучасні інтер’єри не варто асоціювати суто із примітивними формами що мали певний попит у період занепаду розвитку дизайну, дуже багато сучасних яскравих інтер’єрів які мають набагато  стильніше візуальне сприйняття.

Дизайн інтер'єру

Стилі в інтер’єрі

Студія дизайну Романа Москаленка спеціалізується на виконанні ергономічних і одночасно стильних інтер’єрів. Саме тому чимало дизайн проектів, створені в сучасних стилях: сучасна класика, функціоналізм, хай-тек, арт-деко, мінімалізм, ф’южн чи лофт. Як бачимо поняття “сучасного дизайну” не є однозначним. Тому кожен проект унікальний і головним критерієм що відділяє звичайний дизайн від елітного — це його якісна художня складова та унікальність при розробці інтер’єрних композицій.

Звернувшись до фахівців студії, Ви отримуєте абсолютно індивідуальний підхід та неповторний інтер’єр, адже практично всі  елементи декору і твори сучасного мистецтва, вони створюють  власноруч під необхідний стиль та дизайн приміщення.

Кращі сучасні інтер'єри

В дизайн студії Романа Москаленка Ви можете замовити найкращий дизайн інтер’єру квартир, заміських котеджів, офісних приміщень чи ресторанів. Вміння професійно працювати із різними стилями відкидає обмеження які мають більшість дизайнерів, та відкриває необмежені можливості для замовників та реалізації їх задумів.

Додаючи до цього що в студії працюють одні з найкращих в нашій країні скульпторів, художників та декораторів, то і результат не лише розробки дизайн проекту, а і його втілення говорить сам за себе. Для ознайомлення із роботою дизайнерів і готовими інтер’єрами   переходьте в розділ дизайн інтер’єру, а з роботою декораторів в розділ декорування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сучасний стиль в інтер’єрі #сучасний інтер'єр Україна #замовити дизайн інтер'єру квартири #дизайн-студія Романа Москаленко
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...