• Головна
  • Слов'янський краєзнавчий музей шукає нового директора
11:13, 28 липня 2021 р.

Слов'янський краєзнавчий музей шукає нового директора

Новина
Слов'янський краєзнавчий музей шукає нового директора

Відділ культури Слов'янської міської ради оголошує з 27 липня конкурсний добір на посаду директора Слов’янського краєзнавчого музею.

Для участі у конкурсі приймаються заяви від осіб, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіють державною мовою.

Документи приймаються до 27 серпня включно за адресою: м. Слов'янськ, пл. Соборна, № 2, приміщення Слов'янської міської ради, каб. № 403. Додаткову інформацію щодо обов'язків, розміру та умов оплати праці надає відповідальна особа відділу культури – Сулейман Марина Олександрівна (тел. /06262/ 2-56-32, 0508444759), е-mail: с[email protected]

Конкурсна комісія для добору керівника музею формуватиметься з моменту оголошення конкурсу - з 27 липня. Трудовий колектив подає до конкурсної комісії три кандидатури, які не є членами трудового колективу. Громадські організації, мета діяльності яких відповідає напрямам діяльності музею, подають три кандидатури від кожної. Строк подання пропозицій - до 9 серпня. Жеребкування на відбір членів конкурсної комісії з числа громадських організацій відбудеться 12 серпня року у Відділі культури.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних;
  • автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості судимість;
  • копія документа, що посвідчує особу,
  • копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційних листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси Відділу культури до 27 серпня. Через три дні після цієї дати документи пцблікуються на сайті Слов’янської міської ради.

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту Відділу культури.

На засіданні конкурсної комісії під час співбесіди кандидати повинні презентувати проекти розвитку музею на один і п’ять років. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкая область #Слов'янськ #новини #культура #музей
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...