• Головна
  • Як спортсмени Слов’янська виступили на Паралімпійських змаганнях - результати
12:11, 9 вересня
1

Як спортсмени Слов’янська виступили на Паралімпійських змаганнях - результати

Як спортсмени Слов’янська виступили на Паралімпійських змаганнях - результати

З 24 серпня по 5 вересня у столиці Японії Токіо проходили XVI Паралімпійські ігри. Серед Збірної України виступали і спортсмени зі Слов’янська.

Донецьку область на Паралімпіаді-2020 представили 14 спортсменів та 1 спортсмен-лідер з 4 видів спорту – велосипедний спорт, веслування академічне, легка атлетика та плавання. У складі команди від Донецької області Слов’янськ – був представлений 5 спортсменами та 2 тренерами.

Результатом кропіткої роботи та п’ятирічної підготовки слов’янських атлетів стали 11 медалей: 2 золотих, 7 срібних та 2 бронзових. Також був встановлений один світовий рекорд.

Результати виступів слов’янців на Паралімпіських іграх:

Андрій Трусов 
майстер спорту України міжнародного класу з плавання 
(ураження опорно-рухового апарату, клас S7)

  • переможець на дистанції 50м вільним стилем – 27.43;
  • чемпіон на 100м на спині – 1:08.14 (із встановленням світового рекорду);
  • срібний призер на дистанції 200м комплексним плаванням – 2:29.99;
  • срібло на 400м вільним стилем – 4:35.56;
  • срібло на 50м батерфляєм – 29.03;
  • бронза у естафеті 4х100 вільним стилем – 3:47.40;
  • 7 місце на 100м брасом – 1:24.85.

Віктор Смирнов 
заслужений майстер спорту України з плавання 
(зір, клас S11)

  • срібло на дистанції 100м на спині – 1:09.36;
  • 4 місце на 100м брасом – 1:15.78;
  • 4 місце на 200м комплексним плаванням – 2:28.44;
  • 6 місце на 100м батерфляєм – 1:06.85;
  • 10 місце на 50м вільним стилем – 28.31.

Сергій Кліпперт  
заслужений майстер спорту України з плавання 
(зір, клас S12)

  • срібна медаль на дистанції 100м на спині – 1:00.71;
  • 5 місце на 100м брасом – 1:11.24.

Юрій Дворський 
 майстер спорту України з плавання 
(ураження опорно-рухового апарату, клас S3)

  • 10 місце на 150м комплексним плаванням – 4:09.11;
  • 12 місце на дистанції 50м вільним стилем – 59.79.

Тренери – заслужені тренери України Андрій та Світлана Казначеєви.

Ярослав Коюда
майстер спорту України міжнародного класу з веслування академічного 
(ураження опорно-рухового апарату, клас PR2)

  • 4 місце у змішаній парі PR2Mix2x з часом 8:54.97; 

Ярина Матло
заслужений майстер спорту України з плавання серед спортсменів із порушеннями зору

  • бронза на100 м брасом (клас SB12) - 1:20.31

Тренери – заслужені тренери України Андрій та Світлана Казначеєви.

Читайте також: Троє плавців зі Слов’янська принесли Україні 8 медалей на Паралімпіаді у Токіо

Вже зовсім скоро на сайті 6262.com.ua вийде серія матеріалів про паралімпійців та їх тренерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #Славянск #новини #новости #Паралімпіада #спортсмени #Трусов #Ятло #Смирнов #Японія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Житель города
9 вересня, 15:36
МОЛОДЦЫ !!!!!
Оголошення
live comments feed...