• Головна
  • У Слов’янську пройшов ненасильницький діалог під відкритим небом
15:19, 13 вересня

У Слов’янську пройшов ненасильницький діалог під відкритим небом

У Слов’янську пройшов ненасильницький діалог під відкритим небом

Ненасильницький діалог під відкритим небом відбувся в Слов’янську на вулиці Тараса Шевченка 11вересня 2021 року.

Громадська організація “Фундація підтримки осіб старшого віку “Вік щастя”, керівниця ГО Наталя Бондаренко, разом зі своєюкомандоюорганізуваладіалоговий майданчик у місті Слов’янську, який ініціювала молодіжна організаціяСТАН з міста Івано-Франківськ в 10-ти містах Українидо Міжнародного Дня Миру, який буде відзначатися 21 вересня 2021 року.

Ненасильницькі діалоги під відкритим небом за круглим столом у10 містах Україниіниціювала Молодіжна організація “СТАН” з міста Івано-Франківськ.Слов’янськ став першим містом в якомукоординатори організації “Вік щастя” та досвідчені тренери-модераториорганізації СТАНпровели ненасильницький діалог під відкритим небомз використанням методики проведеннятакихдіалогів.

Більше тридцятимешканців та мешканокгромади Слов’янська сіли за діалоговий стіл,за яким піднімались питання миру і злагоди в місті. Понад три годинивели дискусії стосовно освіти і виховання, відповідальності кожного і виконання законів, довіри і комунікації, мовного питання і ще багато чого іншого.

Подія відбулась 11 вересня 2021 року на вулиці Тараса Шевченка, та співпала зі святкуванням Дня міста Слов’янськ.

Можливість спілкуватись за круглим столом малипрості мешканці Слов’янська, активісти громади, керівники громадських організаційі представники влади. Долучились до діалогу керівник ВЦА міста Слов’янськ Вадим Лях і керівник департамента по зв’язкам з громадськістюДмитро Кравченко. Такі громадські діалогинадають можливостігромадським організаціям і владінапрацьовувати шляхи розвиткута згуртованості громадиСлов’янська.

Акція доМіжнародного ДняМиру — це привідналагоджуваннязв’язківміж різними спільнотами в громаді Слов’янська тазміцнюваннягромадянського суспільства в Україні.

Контактна особа

+38099 963 21 63 ; yukhnonatali@gmail.com

Юхно Наталія

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #Вік Щастя #ненасильницький діалог #Бондаренко #СТАН
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...