• Головна
  • Бібліотеці Слов’янська 101 рік. Чим вона особлива
10:18, 30 вересня 2021 р.

Бібліотеці Слов’янська 101 рік. Чим вона особлива

Бібліотеці Слов’янська 101 рік. Чим вона особлива

Бібліотека Слов’янська сьогодні святкує свій 101 День народження!

Насправді, для сучасного світу бібліотека - це не лише місце, де можна взяти книгу або журнал, це справжній розважальний заклад. На щастя, у нашому місті так і складається.

Сьогодні, 30 вересня, відзначають Всеукраїнський День Бібліотек. 

Так чим же бібліотека Слов’янська відрізняється від інших?

У Центральній бібліотеці, окрім безпосередньо абонементу, де видають книги, працюють читальний зал, сектор каталогів, комп’ютерний центр і "Вікно в Америку".

Читайте: "Вікно в Америку" у Слов’янську святкує п’яту річницю

Для мешканців міста бібліотека стала вже звичним місцем, де можна відвідати різні концертні заходи, лекції, презентації, поспілкуватися і ділитися враженнями.

У Центральній бібліотеці проводять комп’ютерні курси, існує можливість скласти іспити на знання державної мови, звичайно, взяти книжки для себе та дітей.

Читайте: Як у Слов’янську складають іспити з державної мови

У бібліотеці завжди є новинки сучасної української та зарубіжної літератури. Це більше не місце старих книжок і пилу, тиші і стриманості.

Нова бібліотека - яскрава і сучасна, відкрита і доступна для усіх.

Сьогодні у Слов'янську, крім центральної бібліотеки для дорослих, працюють центральна дитяча бібліотека та 8 бібліотек-філій. 

На форумі газети "Поиск" можна знайти згадки про те, що загальнодоступна міська бібліотека Слов'янська була створена у 1920 році. Основою її стала приватна бібліотека поміщика Бантиш-Каменського. У перші роки існування бібліотеки її фонд поповнювався книгами, зібраними в поміщицьких садибах.

Наприкінці 20-х років багато книг і журналів зі Слов'янська було вивезено до Бахмуту (в той час - столиця краю). Бібліотека практично припинила існування.

Свою роботу Слов'янська міська бібліотека відновила у 1931 році. Щоб розмістити книжковий фонд, установі виявилося достатньо маленької кімнатки, виділеної в Будинку купецьких зібрань.

Минулого року бібліотека відзначала свій 100 ювілей:

Вітаємо усіх працівників бібліотеки з їх святом!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #Бібліотека #30 вересня #День бібліотеки #Центральна бібліотека
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...