![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
13:12, 1 жовтня 2021 р.
Настав час відходити від лебедів із автомобільних покришок у дворах
![Настав час відходити від лебедів із автомобільних покришок у дворах Настав час відходити від лебедів із автомобільних покришок у дворах](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Слов’янську планують працювати над створенням нових просторів.
Лебеді зі старих покришок, непоказні парканчики, "скульптури" з пляшок і багато чого іншого можна побачити у дворах багатоповерхівок Слов’янська. А чи подобається вам таке мистецтво?
У міській раді Слов’янська заявили, що треба пропонувати своє бачення перетворення громадських просторів в артоб’єкти.
29 вересня презентували Комунікаційну кампанію «Від ОСББ до креативного простору твого міста», яка покликана створити концепції перевтілення в унікальні місця громадського простору кожного з міст-учасників проєкту «Добрі сусіди – одна країна». Він стартував ще у травні і реалізується за підтримки Проєкту USAID "Демократичне врядування у Східній Україні".
Як каже заступник міського голови Юрій Підлісний, "настав час відходити від лебедів із автомобільних покришок у дворах багатоповерхівок".
На презентації спеціаліст з урбаністики презентував можливі арт- та дизайн-рішення з перетворення в унікальні об’єкти фасадів будівель, прибудинкових територій, дитячих зон, паркінгів, пішохідних переходів та інших громадських локацій.
Далі у планах - створити робочу групу проєкту при військово-цивільній адміністрації, як тимчасовий консультвтивно-дорадчий орган. Команда експертів разом з учасниками робочої групи будуть працювати над створенням концепції креативного перетворення декількох локацій міста на унікальні урбаністичні арт-об’єкти, які стануть окрасою нашого міста.
Всі, хто має бажання долучитись до робочої групи, заповнюйте невеличку анкету за посиланням.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
10:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі