• Головна
  • Мешканців Слов'янська запрошують обговорити розвиток малого та середнього підприємництва
Новина
12:28, 9 жовтня

Мешканців Слов'янська запрошують обговорити розвиток малого та середнього підприємництва

Новина
Мешканців Слов'янська запрошують обговорити розвиток малого та середнього підприємництва

Мешканців Слов'янська запрошують обговорити проєкт Програми розвитку малого і середнього підприємництва Слов'янської міської територіальної громади на 2022 рік.

Слов'янська військово-цивільна адміністрація опублікувала проєт Програми розвитку малого і середнього підприємництва Слов'янської громади на 2022 рік. Мешкаців Слов'янська зарпошують обговорити її, висловити свої зауваження та пропозиції.

Цільова авдиторія - представники малого та середного підприємництва, громадські організації та спілки підприємців, заклади освіти.

Планується, що така програма дозволить створити сприятливі умови для місцевого бізнесу, налагодити взаємодію міє владою та підприємцями та створити у Слов'янську для бізнесу сприятливі умови.

Завдання програми такі:

  • зменшити вплив держави на діяльність та розвиток підприємництва;
  • розвинути інфраструктуру підтримки малого підприємництва, щоб розширити доступ підприємців до необхідних послуг та ресурсів;
  • удосконалити інформаційно-консультативну, навчально-методичну та ресурсну підтримку;
  • створити сприятливі умови для роботи малого і середнього бізнесу, підвищити їх конкурентоспроможність, збільшити внесок в соціально-економічний розвиток громади.

Cтрок подання пропозицій - до 24 жовтня на електронну адресу Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації [email protected] або на електронну адресу управління економічного та інвестиційного розвитку [email protected]

Телефон для довідок: (06262) 2-41-31.

Результати консультації будуть опубліковані на офіційному сайті Слов'янської ВЦА у розділі «Консультації з громадськістю» не пізніше ніж через два тижні після прийняття відповідних рішень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкая область #Слов'янськ #новини #бізнес #підприємці #консультації
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...