![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
15:14, 20 жовтня 2021 р.
Мешканець Слов’янська опинився на площі зірок поруч з Тіною Кароль та Дзідзьо
![Мешканець Слов’янська опинився на площі зірок поруч з Тіною Кароль ... Мешканець Слов’янська опинився на площі зірок поруч з Тіною Кароль та Дзідзьо](/dist-assets/images/cap.jpg)
Український паралімпієць, Герой України зі Слов’янська Віктор Смирнов отримав свою власну відзнаку на Площі зірок у Києві.
Площа зірок — пам'ятне місце на розі бульвару Лесі Українки, вулиці Еспланадної та Спортивної площі. Саме тут увічнена пам'ять великих, відомих і популярних українців, які зробили неоціненний внесок у розвиток української культури.
На площі виділені знаки відомим особистостям з театру та кіно, музики та спорту. Поруч з такими селебріті як Тіна Кароль, Дзідзьо, Жан Беленюк, Настя Каменських, Сергій Бубка, Валерій Лобановський та іншими зірками, своє місце отримав і спортсмен зі Слов’янська - Віктор Смирнов.
Разом із Віктором Смирновим цими днями свої заслужені зірки отримали українська біатлоністка Олена Юрковська та паралімпієць-плавець Максим Крипак.
Про тренерів Віктора Смирнова ми зробили окремий матеріал. Дивіться: Люди, які виховали паралімпійських чемпіонів. Світлана та Андрій Казначеєви про перемоги, тренування і розчарування у Токіо
Вітаємо спортсменів з черговим визнанням!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
Спецтема
Оголошення
09:59, Сьогодні
07:36, 17 липня
07:36, 17 липня
16:57, 18 липня
live comments feed...
Коментарі