• Головна
  • Українські паралімпійці стали першими на чемпіонаті Європи з плавання. Серед переможців спортсмен зі Слов’янська
10:07, 24 травня 2021 р.

У Португалії, на острові Мадейра, завершився чемпіонат Європи з плавання для паралімпійців.

Збірна України перемогла ці змагання. Українська команда здобула 95 медалей, 37 з яких – золоті, 31 срібна, 27 бронзових.

Україна посіла перше місце серед 43-х європейських країн на змаганні з паралімпійського плавання. Титул найсильнішого плавця Європи отримав Максим Крипак.

Українські паралімпійці стали першими на чемпіонаті Європи з плавання. Серед переможців спортсмен зі Слов’янська, фото-1

Серед переможців від України – Денис Остапченко, Михайло Сербін, Максим Крипак, Сергій Паламарчук, мешканець Слов’янська Віктор Смирнов, а також ще один представник Донеччини Ярослав Семененко.

Читайте: Незрячий Герой України зі Слов’янська. Як паралімпієць Віктор Смирнов став Чемпіоном світу з плавання

Вітаємо переможців!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #спорт #Чемпіонат Європи #Віктор Смірнов #паралімпійські змагання