• Головна
  • Повертаємось до пічок. Скільки коштують дрова та вугілля у Слов’янську
08:30, 10 листопада 2021 р.

Повертаємось до пічок. Скільки коштують дрова та вугілля у Слов’янську

Повертаємось до пічок. Скільки коштують дрова та вугілля у Слов’янську

Скільки коштують дрова і вугілля, як альтернативний метод опалення будинку. 

Сьогодні ціни на блакитне паливо змушують господарів замислитись про пошуки альтернативного методу опалення будинку. Квартири переходять на автономне опалення, а власники приватних домоволодінь, які не встигли прибрати пічне опалення, закупають дрова і вугілля. 

Читайте також: Як будинок у Слов’янську відмовився від центрального опалення - ціни, переваги та недоліки

Добре, коли в домі є і газ, і збережена пічка. Можна економити, періодично підтоплюючи деревом. Але є в нашій громаді і домоволодіння, які не оснащені газом і топити пічку кожної зими для них - це абсолютно звична справа. 

Для того, аби протопити приватний будинок площею 100 м2, потрібно приблизно 10-12 м3 дубових дров. Якщо ж ваш будинок має меншу квадратуру, утеплені стіни і вікна, то може вистачити 5-6 кубів дубових дров. Кількість залежить і від самої деревини, адже сосна, для прикладу, прогорає набагато швидше і тоді її знадобиться більше. Також треба зважати на температурний режим і суворість зими. 

Ми подивились, скільки у Слов’янську коштують дрова. На майданчику OLX колоті дрова твердих порід продають від 700 до 900 грн за м3. Тож, якщо ви закупили 10 м3 дров, вам треба викласти від 7000 до 9000 грн. 

Щодо вугілля, то пропозицій у Слов’янську не так багато. На одному з сайтів оголошень знаходимо. Ціни на тонну вугілля залежить від його характеристик. Буре вугілля - найдешевше, найякісніше вугілля - антрацит, він має ціну вище. Для прикладу, полум'яне вугілля у Слов’янську та районі реалізують за 6 500 грн. Доставку організовують безкоштовну. 

Харківська компанія продає антрацит усіх фракцій від 7700 за тонну. В Одеській області за антрацит просять 6900 грн. Для оптових покупців пропонують знижки. Вугілля менш низької якості можна придбати за 3 200 грн за тонну, зустрічаються оголошення і за 1700 грн. 

За орієнтовними підрахунками, на опалення добре утепленого будинку із пінобетонних блоків площею 100 кв. м. знадобиться близько 3 тонни вугілля. От і підраховуйте.

А як ви опалюєте свої будинки і скільки це коштує?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #опалення #пічка #дрова #вугілля
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...