• Головна
  • Черги на житло у Слов’янську. Хто може отримати та як стати на квартирний облік
17:09, 16 грудня 2021 р.

Черги на житло у Слов’янську. Хто може отримати та як стати на квартирний облік

Черги на житло у Слов’янську. Хто може отримати та як стати на квартирний облік

Хто має право на комунальне житло у Слов’янську і як реалізується програма "Закупівля житла для ВПО"?

Сьогодні при Слов’янській міській військово-цивільній адміністрації перебуває 1225 родин, які потребують поліпшення житлових умов (загальна черга станом на 1 жовтня 2021 року).

У першочерговій черзі перебувають 440 родин. До неї входять учасники бойових дій; педагогічні працівники; особи, які хворіють на тяжкі форми хронічних захворювань; особи, які мають статус постраждалих в результаті Революції гідності, а також одинокі матері. 

У позачерговій черзі перебувають 99 родин: інваліди війни та особи, прирівняні до них; діти-сироти та діти, які позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа (після закінчення терміну перебування в державному закладі, прийомній родині); сім’ї, які мають 5 і більше дітей; чорнобильці 1 і 2 категорії. 

Отримати комунальне житло можуть всі мешканці, які зареєстровані та постійно мешкають у Слов’янську. Про це розповіла начальниця відділу з обліку та розподілу житлової площі Слов’янської ВЦА Ганна Стешенко.

Право на квартирний облік також мають внутрішньо переміщені особи, учасники бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Вони претендують на отримання грошової компенсації. 

Протягом 2000-2001 року 22 родини вже отримали грошову компенсацію, і більшість з них придбали житло на території України. 

З 2019 року грошову компенсацію мають право також отримувати діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування. 

За словами Ганни Стешенко, черга просувається повільно, є громадяни, які перебувають на обліку більше 20 років. Незалежно від дати прийняття на облік, вони будуть на ньому перебувати до моменту отримання житлового приміщення. 

Щоб стати на облік, треба звернутись до Центру надання адміністративних послуг (послуга “Прийняття на квартирний облік”). Протягом 2021 року до ЦНАПу з цим питанням звернулись 94 родини. 

Між людьми, які претендують на житло, розподіляються квартири, які за рішенням суду визнані відумерлою спадщиною, або квартири, які не приватизовані і в яких немає зареєстрованих осіб. 

Детальніше дивіться у відео з начальницею відділу з обліку та розподілу житлової площі Ганною Стешенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #житло #черга #ВЦА
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...