• Головна
  • Чи подорожчали у Слов’янську пакети
14:04, 1 лютого 2022 р.

Чи подорожчали у Слов’янську пакети

Чи подорожчали у Слов’янську пакети

Журналісти Сайту міста Слов’янська навідались до супермаркетів. 

З 1 лютого 2022 року набуло чинності рішення Кабінету Міністрів України, яким встановлюються мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети.

Анонсувалось, що мінімальні роздрібні ціни на пакети зі стінками товщиною понад 50 мікрометрів, становитимуть:

  • 2,00 грн — пакети без ручок і бокових складок;
  • 2,50 грн — без ручок (з боковими складками); з ручками (без бокових складок);
  • 3,00 грн — з ручками й боковими складками.

Сьогодні журналісти Сайту міста Слов’янська 6262 відвідали два супермаркети у центральній частині міста, аби дізнатись, чи подорожчали пакети у місті. Яка ситуація станом на 1 лютого (12:00), читайте далі. 

Спочатку ми завітали до супермаркету АТБ. Там нам повідомили, що ціна на звичайні фасувальні пакети не змінилась. Пакет з ручкою тут вам коштуватиме 12 копійок, а без ручок - 9 копійок. Ці пакети продаються поштучно для фасування вагових товарів. Така ціна була встановлена ще 10 грудня минулого року. Продавець-консультант в коментарі нам підтвердив, що ціна на пакети не змінилась. 

Чи подорожчали у Слов’янську пакети , фото-1

На сайті АТБ можна знайти ціни на великі пакети, які ми купуємо на касі. Для прикладу, біорозкладний пакет з крохмалю 30*50 коштує 4 грн, пакет власного виробництва для покупок 34*55 коштує 3 грн 10 копійок, більшого розміру - 4 грн. 

Долучайте до нашої групи у Viber (новости Славянска)

Ми також завітали до супермаркету "Сім’я". Тут ціна на фасувальні пакети не змінилась. Пакет "майка" фасувальний тут коштує 30 копійок, звичайний - 8 копійок. Проте, здорожчання все ж відбулось на пакети, які ми зазвичай купуємо на касі. Малий пакет (25*49) тепер коштує 3 грн, більший - 4 грн. На пакетах також вказано, що він 100% біорозкладний.  

Чи подорожчали у Слов’янську пакети , фото-2
Щороку кожен українець використовує майже 500 поліетиленових пакетів. У країнах ЄС цей показник становить у середньому 90. Із 40 тисяч тонн пластику в Україні на переробку йде лише 6 %. У Європі рівень утилізації сягає 70 %.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #пакети #подорожчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...