Новина
10:32, 2 лютого 2022 р.
Що думають батьки Слов'янська про якість шкільного харчування
Новина
Серед батьків Слов'янська провели опитування про те, чи задоволені вони якістю шкільного харчування.
27 січня 2022 року у Слов'янську стартувало онлайн опитування думки батьків про якість шкільного харчування. Воно відбувалося у додатку Smart місто. 1 лютого стали відомі результати опитування:
- необхідно покращити меню (265) - 22%
- необхідно покращити якість приготування їжі (236) - 20%
- низька (235) - 20%
- на жаль, я не маю доступу до їдальні, тому не можу оцінити (125) - 10%
- середня (108) - 9%
- нам не показують меню (81) - 7%
- відмовились від харчування (79) - 7%
- не можу відповісти (55) - 5%
- висока (18) - 1%
За три доби участь в опитуванні взяли 1202 жителя Слов‘янська.
Читайте: "Їдальня: перезавантаження" - чим і як годуватимуть дітей у школах Слов'янська (ВІДЕО)
Також Слов'янська міська військово-цивільна адміністрація порівняла вартість харчування у школах нашого міста та інших міст Донеччини. Так, у Слов'янську порція коштує16,5 грн. Безкоштовно харчуються всі учні молодших класів та діти, які належать до пільгових категорій. Усього – 5977 осіб.
Слов'янськ - одне із двох міст Донецької області, де батьки не платять за харчування дітей у молодшій школі. У місцевих школах страви готують кухарі зі штату навчального закладу. А у сусідів для цього наймають приватну фірму. Тому в Слов'янську в собівартість порції не включено зарплату кухарів, витрати на електроенергію тощо, і вона виходить значно дешевшою.
У зв'язку із запровадженням нового меню у Краматорську безкоштовно харчуються лише пільговики. У молодших класах порція коштує 21,5 грн, у середніх та старших - 23,5 грн.
Отримуйте наші новини одразу після публікації у Viber (новости Славянска)
У Бахмуті вартість порції у школах підняли до 50 гривень. Для початкової школи та пільговиків 25 грн з неї сплачує місцевий бюджет. Ще стільки ж - батьки. Якщо батьки не доплачують, дитина отримає порцію за 25 "бюджетних" грн.
У Маріуполі з нового року вартість порції у шкільних їдальнях становить 38,4-39,4 грн. Безкоштовно годують дітей пільгових категорій. У молодших класах місцевий бюджет компенсує 13,45 грн з порції.
У школах Дружківки батьки оплачують 100% вартості шкільного харчування. Його ціна залежить від класу, в якому навчається дитина. Для початкової школи вартість порції становить 34 грн, у середній ланці піднімається до 40 грн, старшокласники можуть поснідати за 44 грн. На такі заходи громада змушена була піти через запровадження нового меню та збільшення кількості пільговиків, які харчуються безкоштовно.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:20
Вчора
19:10
Вчора
16:24
Вчора
16:08
Вчора
15:32
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі