
09:51, 23 квітня 2022 р.
Ніч у Слов'янську минула спокійно - Вадим Лях

Ніч на 23 квітня у Слов'янській громаді минула спокійно.
Про це повідомляє начальник міської військової адміністрації Вадим Лях.
На даний час ситуація у місті залишається стабільною. Комунальні послуги надаються. Електротранспорт працює. 23 квітня об 11.00 від стоянки ЦНАП відправляється евакуаційний автобус на Дніпро.
"Попри все, весна входить у свої права. У місті розцвіли японські сакури. Чекаємо на Великдень і нашу Перемогу. Бережіть себе! Ми разом!" - зазначив Вадим Лях.
Нагадаємо, вчора внасліднок нічного обстрілу у Слов'янську постраждали 9 багатоповерхових та 12 приватних будинків, школа, магазин.
Вам також можу бути цікаво:
- У Лимані обстріляли лікарню - будівля палає
- Поліція нагадує про правила воєнного часу під час відзначання Великодня
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:53
Вчора
13:15
27 червня
11:33
27 червня
09:13
27 червня
17:41
26 червня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:18, 19 червня
13:33, 17 червня
19
15:12, 22 червня
9
21:38, 25 червня
15:07, 22 червня
18
Коментарі