09:13


Завтра, 25 квітня, від стоянки ЦНАП відправиться автобус на Дніпро. Про це повідомляє Слов'янська міська військова адміністрація.
Посадка за попереднім записом. Записатися можна за телефонами гарячої лінії.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Коментарі