
16:19, 30 квітня 2022 р.
Завтра зі Слов'янська відправиться автобус на Дніпро

1 травня можна буде евакуюватися зі Слов'янська до Дніпра.
Сьогодні вирушив евакуаційний автобус до Рівненської області.
На завтра, 1 травня, є можливість безкоштовно виїхати на Дніпро.
Посадка в автобус – за попереднім записом.
Записатися можна за телефонами гарячої лінії.

Бережіть себе та своїх близьких.
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:27
Вчора
16:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
Коментарі