• Головна
  • Ракетний обстріл Слов’янська і штурмові дії на Лиманщині. Хроніка великої війни: 11 травня
12:08, 11 травня 2022 р.

Ракетний обстріл Слов’янська і штурмові дії на Лиманщині. Хроніка великої війни: 11 травня

Ракетний обстріл Слов’янська і штурмові дії на Лиманщині. Хроніка великої війни: 11 травня

Розпочалась сімдесят сьома доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Ворог продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти України.

Генеральний штаб Збройних Сил України

Ракетний обстріл Слов’янська і штурмові дії на Лиманщині. Хроніка великої війни: 11 травня, фото-1

Противник не припиняє наступальних дій у Східній операційній зоні з метою встановлення повного контролю над територією Донецької, Луганської та Херсонської областей та утримання сухопутного коридору між зазначеними територіями та окупованим Кримом.

Найбільша активність окупантів спостерігається на Слобожанському та Донецькому напрямках.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках обстановка залишатися без суттєвих змін.

На Слобожанському напрямку ворог діє угрупованням, що складається з окремих підрозділів 6-ї загальновійськової армії Західного військового округу, 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу, берегових військ балтійського та північного флотів. Окупанти продовжують зосереджувати основні зусилля на недопущенні подальшого просування наших військ у напрямку державного кордону України, здійснюють ведення розвідки підрозділів Сил оборони на північ та північний-схід від міста Харків.

На Ізюмському напрямку угруповання зі складу окремих підрозділів 1-ї танкової армії та 20-ї загальновійськової армії Західного військового округу, 29-ї, 35-ї, 36-ї загальновійськових армій та 68-го армійського корпусу Східного військового округу та повітряно-десантних військ зосереджує основні зусилля на нанесенні вогневого ураження нашим підрозділам у визначеному районі.

На Донецькому напрямку угруповання окупаційних військ зосереджує основні зусилля на продовженні наступальних дій з метою взяття під повний контроль міста Рубіжне, захоплення населених пунктів Лиман та Сєвєродонецьк.

Не припиняє штурмових дій на Лиманському, Сєвєродонецькому, Бахмутському, Авдієвському, Курахівському напрямках за підтримки підрозділів ствольної та реактивної артилерії.

В місті Маріуполь ворог блокує наші підрозділи у районі заводу “Азовсталь”. За підтримки вогню артилерії та танків проводить штурмові дії. Наносить ракетно-бомбові удари. На Південнобузькому та Таврійському напрямках підрозділи противника намагаються покращити своє тактичне положення.

На Миколаївському напрямку ворог продовжує здійснювати обстріли позиції захисників і захисниць України. Для придушення каналів радіозв’язку противник застосовує комплекси радіоелектронної боротьби.

На Криворізькому напрямку здійснював обстріли підрозділів наших військ із застосуванням артилерії. З метою закріплення на захопленій території проводить інженерні роботи та створення нових позицій в районах населених пунктів Брускинське та Велика Олександрівка.

На Таврійському напрямку проводить демонстративні дії з метою сковування дій підрозділів Сил оборони, вдосконалює інженерне обладнання своїх позицій, поповнює запаси.

На Бессарабському напрямку обстановка в Придністровському регіоні Республіки Молдова залишається напруженою. Підрозділи оперативної групи російських військ продовжують перебувати у бойовій готовності “Повна”. Противник продовжує знищувати цивільну інфраструктуру України шляхом завдання ракетних-бомбових ударів та здійснюючи артилерійські обстріли населених пунктів та об’єктів інфраструктури. Постійні обстріли російськими військами не дозволяють провести повноцінну евакуацію цивільних та поранених осіб із зони бойових дій.

За попередню добу підрозділами протиповітряної оборони Повітряних Сил та Сухопутних військ було уражено чотири БпЛА типу “Орлан-10. Крім того, однією з бригад десантно-штурмових військ Збройних Сил України було знищено один вертоліт Мі-24. Авіація повітряних сил на визначених напрямках продовжувала завдавати противнику вогневі удари з повітря та підтримувати бойові дії підрозділів наших військ.

На території Донецької та Луганської областей захисниками та захисницями України за минулу добу відбито дванадцять атак ворога, знищено дванадцять танків, чотири артилерійські системи, дев’ятнадцять одиниць бойової броньованої техніки, сім автомобілів та дві одиниці спеціальної інженерної техніки противника.

Голова Слов’янської ВА про ракетний обстріл міста

Ракетний обстріл Слов’янська і штурмові дії на Лиманщині. Хроніка великої війни: 11 травня, фото-2

Сьогодні вранці, 11 травня, російські окупаційні війська завдали ракетних ударів по двох мікрорайонах міста Слов’янськ. Про це повідомив начальник Слов’янської міської військової адміністрації Вадим Лях.

Як зазначив Лях, обійшлося без жертв. Місцевих жителів закликали дотримуватися спокою і не публікувати наслідків обстрілів.

Донецька обласна прокуратура

Ракетний обстріл Слов’янська і штурмові дії на Лиманщині. Хроніка великої війни: 11 травня, фото-3

Ворог поцілив авіабомбами та ракетами по скитах Свято-Успенської Святогірської лаври.

Встановлено, що 9 травня 2022 року збройні сили рф здійснили черговий авіаційний обстріл населених пунктів Святогірської об’єднаної територіальної громади. Під ворожий вогонь потрапило селище Долина, у якому, зокрема, зруйновано Свято-Георгіївський скит Свято-Успенської Святогірської лаври.

У селищі Адамівка внаслідок нанесеного окупантами ракетного удару зазнало пошкоджень ще одне місце паломництва християн - скит Святителя Іоана Шанхайського Свято-Успенської Святогірської лаври.

За попередніми даними, в результаті обстрілів одна цивільна особа отримала поранення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #зведення Генштабу #війна в україні #война в Украине
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...