
09:23, 19 травня 2022 р.
Заборону на продаж алкоголю у Донецькій області продовжили

На Донеччині заборонили ввезення алкоголю з метою продажу
Така заборона продовжиться з 18 травня і триматиме на весь період дії воєнного стану.
З приводу цього голова Донецької ВА Павло Кириленко заявив:
«Нагадаю, що продаж алкоголю на Донеччині заборонено ще з 15 березня. Знаю, що досі є ті, хто порушують цю заборону. Оперативні рейди проводяться і будуть проводитись регулярно, і реакція на порушення буде відповідною».
Вам може бути цікаво:
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:27
Вчора
16:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
15:21, 22 червня
15:21, 22 червня
13:33, 17 червня
9
15:12, 22 червня
9
00:56, 11 червня
Коментарі