17:18
Вчора
Про це у Фейсбуці повідомляє ГУ ДСНС у Донецькій області.
«Складом Головного управління під час евакуації в Покровському районі надана допомога 305 особам, з них 33 дитини та 20 осіб з обмеженими фізичними можливостями», - йдеться у повідомленні.
Зазначається також, що за минулу добу із зони активних бойових дій рятувальники провели евакуацію 10 осіб із Покровського, Бахмутського та Краматорського районів.
Читайте також:
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Коментарі