
09:33, 4 вересня 2022 р.
російські окупанти зруйнували автомийку і спортзал у центральному мікрорайоні Слов'янська

окупанти завдали чергового удару по території Слов'янська.
Сьогодні, 4 вересня, росіяни зруйнували автомийку та спортзал у Слов'янську. В останньому раніше займався очільник військової адміністрації.
Про повідомив очільник Слов’янської МВА Вадим Лях у Фейсбук.
"Цього разу місто «звільнили» від автомийки та спортзалу у провулку Андріївському. До спортзалу MegaGYM я ходив останні чотири місяці. Завтрашнє відвідування скасовується», - зазначив очільник громади.
За його словами, на щастя, обійшлося без жертв.
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
13:33, 17 червня
41
15:21, 22 червня
12:18, 19 червня
15:21, 22 червня
11:11, 19 червня
Коментарі