• Дзюдоїсти зі Слов’янська отримали три міжнародні нагороди
09:32, 21 вересня 2022 р.

Дзюдоїсти зі Слов’янська отримали три міжнародні нагороди

Слов'янські дзюдоїсти отримати 3 медалі на чемпіонаті у Німеччині.

Вихованки Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи у віковій групі до 18 років виборол 3 нагороди на змаганнях у Німеччині та Польщі.

Про це повідомляє Слов'янська МВА з посиланням на управління фізкультури та спорту ДонОДА.

Дзюдоїсти зі Слов’янська отримали три міжнародні нагороди, фото-1

Так, Тетяна Соцька виборола «золото» у Німеччині на чемпіонаті Баден-Вюртембергу за підсумками змагань у ваговій категорії 78 кг.

Ганна Зайцева, яка також представляє Школу вищої спортивної майстерності регіону, стала переможницею національного турніру в польському місті Познань у ваговій категорії 63 кг.

Дзюдоїсти зі Слов’янська отримали три міжнародні нагороди, фото-2

Ганна Савенко в цій же категорії на змаганнях у німецькому Абенсберзі здобула бронзову медаль.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію