
09:12, 22 вересня 2022 р.
У Краматорську облаштували вольєр для тварин, яких покинули під час евакуації - відео

У Краматорську волонтери облаштували вольєр для тварин, яких покинули при евакуації власники
Частину тварин вдалося вже доправити у безпечні регіони України.
Про це повідомили в Донецькій обласній військовій адміністрації.
"21 собака, троє котенят та цуценя перебувають нині на опікунстві у БФ "Друг", що у Краматорську. Волонтери облаштували вольєр для тварин, яких покинули при евакуації господарі, та щодня годують чотирилапих друзів", - йдеться у повідомленні.
В ОВА додали, що з кормом допомагають притулки з інших міст. Але активісти благодійного фонду нарікають на відсутність коштів для лікування цих покинутих тварин. Хоча волонтери продовжують лікувати їх та робити стерилізації.
Також в обладміністрації зазначили, що краматорські волонтери здійснили вже чотири евакуаційні трансфери у безпечні регіони України, тварин доправили у Луцьк, Рівне, Вінницю та Кропивницький.
Читайте також:
- В Україні підтримали добровільний військовий облік жінок
- На Донеччині стартувала акція «1000 паперових голубів миру»
- На Донбасі окупанти створили табір для "зеків", а на заводах не вистачає людей, - ГУР
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:05
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.
live comments feed...
Коментарі