
15:28, 22 грудня 2022 р.
На Луганщині загарбники мобілізували більшість працівників шахт

У Луганській області окупанти продовжують приховану мобілізацію
На Луганщині російські загарбники мобілізували більшість працівників шахт.
Про це у Телеграмі повідомила Луганська обласна військова адміністрація.
«...Видобувати вугілля нікому. У Довжанську в одній із шахт залишилося працювати троє чоловіків замість 300 – усіх їх примусово мобілізували», - йдеться у повідомленні.
Тим часом у Хрустальному пораненими загарбниками переповнені медичні заклади, госпіталізують навіть до дитячої лікарні, бо в інших немає вільних місць.
Отримуйте добірку найважливіших новин за день у нашій Viber спільноті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:13
Вчора
17:41
26 червня
16:51
26 червня
12:55
26 червня
Спецтема
Оголошення
13:33, 17 червня
22
13:33, 17 червня
41
15:21, 22 червня
21:38, 25 червня
Коментарі