Слов'янські борці вибороли медалі на чемпіонаті України

Борці зі Слов'янська виступили на чемпіонаті України U23 на Закарпатті.

Слов'янські спортсмени додали у медальну скарбничку міста ще 2 медалі.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації у Телеграм.

Загалом борці з Донеччини здобули 6 медалей.

Чемпіоном України U23 з вільної боротьби у ваговій категорії 65 кг став Микита Гончаров із Бахмута, спортсмен Школи вищої спортивної майстерності Донеччини, вихованець заслужених тренерів України Андрія та Максима Єфремових.

Бронзову нагороду серед борців вільного стилю у категорії 57 кг здобув Марк Волошин зі Слов’янська.

За підсумками жіночої боротьби на третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися дві спортсменки Донецької області. У категорії 53 кг призеркою стала представниця Дружківки Олександра Федорченко, у категорії 59 кг – Лоліта Волошина зі Слов’янська.

На чемпіонаті України з греко-римської боротьби U23 дві «бронзи» до скарбнички Донеччини додали спортсмени з Краматорська. Владислав Луб посів третє місце у категорії 97 кг, Владислав Євтушенко – у категорії 72 кг.