• Головна
  • Спортсмени зі Слов’янська та Бахмута вибороли медалі на чемпіонаті України з пляжної боротьби
16:33, 28 березня 2023 р.

Представники слов'янської громади увійшли до складу збірної, яка представляла Донецьку область на змаганнях серед дорослих 24-25 березня в Києві.

У змаганнях прийняли участь близько 150 учасників із 9 регіонів України.

Про це повідомляє управління фізкультури та спорту ДонОДА.

Так, борці Донеччини посіли три призових місця: Микола Рудзинський виборов золоту медаль у ваговій категорії 85 кг, Віталій Жданов став срібним призером у категорії 75 кг, Єлизавета Моренко отримала «бронзу» у категорії понад 70 кг.

Підготували спортсменів тренери Олег Рева і Віталій Жданов.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)