• Головна
  • Слов’янський спортсмен став бронзовим призером Кубку Європи з триатлону
16:38, 24 серпня 2023 р.

Слов’янський спортсмен став бронзовим призером Кубку Європи з триатлону

Слов’янський спортсмен став бронзовим призером Кубку Європи з триатлону серед юніорів у змішаній естафеті.

Представник Слов'янської громади, 19-річний вихованець Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Іван Ткаченко здобув «бронзу» в складі збірної команди України, до якої також увійшли львів’янки Єва Сорока та Дана Сорока і Георгій Герасименко з Полтави.

Про це повідомляє Слов'янська міська військова адміністрація.

Кубок Європи з триатлону серед юніорів відбувся 19-20 серпня в столиці Молдови Кишиневі.

"У змішаній естафеті, що передбачала почергове подолання хлопцями й дівчатами дистанції вплав (200 м), на велосипеді (5,1 км) та бігом (1,535 км), українці стали третіми з-поміж семи команд. Результат Івана Ткаченка склав 19 хвилин 31 секунду, загальний час команди України – 1 година 21 хвилина 18 секунд", - йдеться у повідомленні МВА.

В особистій першості Кубку Європи серед юніорів, що складалася із запливу на 400 м, велогонки на 10,2 км та бігу на 2,55 км, слов'янець з результатом 31 хв. 21 сек. посів 10 місце серед 34 учасників.

Зазначається, що Іван Ткаченко є майстром спорту України. На юніорському Кубку Європи-2022 (також у Кишиневі) він здобув «срібло» у змішаній естафеті.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)