• Головна
  • Триатлети зі Слов’янська стали переможцями на всеукраїнських змаганнях
17:19, 12 жовтня 2023 р.

Триатлети зі Слов’янська стали переможцями на всеукраїнських змаганнях

Триатлети зі Слов’янська стали переможцями чемпіонату України з дуатлону та V турніру на призи Віктора Зємцева.

Днями в селі Бояни Чернівецької області відбулися престижні змагання з триатлону за програмою дуатлон – чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків і кадетів, чемпіонат України в естафетах-мікст (дорослі, юнаки), а також V турнір на призи чемпіона світу, майстра спорту України міжнародного класу Віктора Зємцева. На змаганнях Донеччину представили спортсмени зі Слов'янська.

Про це повідомляє Слов'янська міська військова адміністрація.

Зазначається, що попередні чотири змагання в честь легендарного триатлета Донеччини – з 2018 по 2021 роки – незмінно приймало місто Слов’янськ, але в 2023-му, через російське повномасштабне воєнне вторгнення та близькість бойових дій, турнір перенесли на Буковину.

Дорослі спортсмени, молодь та юніори змагалися за програмою, яка включала біг 5 км, їзду на велосипеді 20 км та біг 2,5 км. Юнаки та кадети долали наступну дистанцію: біг 2,5 км + їзда на велосипеді 8 км + біг 1 км.

"Від Донеччини на турнірі гідно виступили 12 спортсменів Школи вищої спортивної майстерності та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім.С.Бубки, які представляють місто Слов’янськ", - додали у МВА.

У віковій категорії чоловіки та чоловіки-молодь перемогу здобув Іван Шевченко. Бронзовим призером серед чоловіків став Іван Меньшиков.

Серед жінок перемогу святкувала Ксенія Левковська.

Серед жінок-молоді срібну нагороду виборола Милена Ледзевірова.

У віковій категорії юніори на першу сходинку п’єдесталу зійшов Іван Ткаченко.

У категорії дівчата перемогу виборола Кіра Агафонова.

Серед кадетів «золотом» відзначився Захар Цівковський, «бронзою» – Данило Драгулян.

"За підсумками командного заліку чемпіонату України представники Донеччини двічі піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани: серед дорослих – Іван Шевченко, Ксенія Левковська та Іван Меньшиков, серед юнаків – Захар Цівковський, Кіра Агафонова та Данило Драгулян", - підсумували у військовій адміністрації.

У другий день змагань спортсмени Донецької області підтвердили своє лідерство в естафеті-мікст. Серед дорослих перемогу вибороли Іван Шевченко, Ксенія Левковська та Іван Меньшиков. Серед юнаків кращими стали Захар Цівковський, Кіра Агафонова та Данило Драгулян.

Тренерами триатлетів Донеччини є Георгій та Ольга Драгуляни.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)